SPORTOVNÍ VÝSLEDKY ČLENŮ NAŠEHO ODDÍLU

ČESKÝ POHÁR TEPLICE

08.10.2017 19:54

Ve dnech 7. a 8.10. se v Teplicích konal Český pohár. Závodníci našeho oddílu ve svých věkových a váhových kategoriích vybojovali tato místa:

1. místo  -  Pokorná Natálie - (viz fotogalerie)

všechna svá utkání vyhrála před časovým limitem na ipon

3. místo  -  Hadravová Kristýna, Cibík Pavel (viz forogalerie)

5. místo  -  Dembinná Klára

6. místo  -  Plocar Jonáš

Všem výše jmenovaným blahopřejeme.

MĚLNICKÝ POHÁR

02.10.2017 10:44

Ve dnech 30.9. a 1.10.2017 pořádal Judo Klub DDM Mělník 4. ročník MĚLNICKÉHO POHÁRU s mezinárodní účastí. Závodníci  našeho oddílu se ve svých věkových a váhových kategoriích umístili takto:

1. místo  -  Vondráček Jonáš, Pokorná Natálie, Sojka Marek

2. místo  -  Cibík Pavel, Plocar Jonáš, Darsa Filip, Vítová Nikola, Bačina Michael,

Herman Ondřej, Dočekal Jan

4. místo  -  Darsa Jakub, Samek Robert

VŠEM NAŠIM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME.

ŘÍČANY CUP

24.09.2017 20:00

Ve dnech 23. a 24. září pořádal JUDO CLUB KYKLOP Říčany 2. ročník "ŘÍČANY CUP". Této soutěže se z našeho oddílu zúčastnilo celkem 14 závodníků. Ve svých věkových a váhových kategoriích se umístili takto:

1. místo  -  Hadravová Kristýna - viz fotogalerie (4 vítězné zápasy)

Bareš Pavel - viz fotogalerie (5 vítězných zápasů)

2. místo  -  Kynclová Anna - viz fotogalerie, Darsa Filip, Cibík Pavel, Bačina Michalel

3. místo  -  Dandar Vojtěch, Darsa Jakub, Briš Daniel, Dočekal Jan - viz fotogalerie,

Sojka Marek - viz fotogalerie

4. místo  -  Samek Robert, Machač Marek

5. místo  -  Bonczkovský Jan

Všem našim závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu N62.

ČESKÝ POHÁR BRNO

24.09.2017 19:37

Ve dnech 16. a 17. září se v Brně uskutečnil Český pohár. Z našeho oddílu se této soutěže zúčastnila Hadravová Kristýna, která ve své věkové a váhové kategorii vybojovala zlatou medaily. Druhá závodnice Pokorná Natálie ve své věkové a váhové kategorii skončila na pěkném 4. místě. V této váhové karegorii startovaly dvě závodnice z Polska. Za zmínku stojí i to, že jedna z těchto závodnic vážila rovných 150 kg.

Blahopřejeme oběma našim závodnicím.

ČESKÝ POHÁR - MEZINÁRODNÍ VELKÁ CENA CHOMUTOVA

11.06.2017 20:08

V sobotu 10. června se v Chomutově uskutečnil Český pohár - Mezinárodní Velká cena kategorií U15 a U18. Této soutěže se z našeho oddílu zúčastnila minivýprava 5ti závodníků. Ve svých váhových a věkových kategoriích vybojovali:

1. místo  -  Hadravová Kristýna

2. místo  -  Pokorná Natálie, Cibík Pavel

3. místo  -  Dembinná Klára, Bareš Pavel

Za pozornost stojí i to, že ze 73 hodnocených oddílů se naši závodníci jako družstvo při součtu medailových umístění umístili na krásném 7. místě.

V neděli 11. června pokračovala soutěž Mezinárodní Velkou cenou kategorií U13. Této soutěže se z našeho oddílu zúčastnil pouze Darsa Filip. Ve své váhové kategorii z 8 účastníků vybojoval bronzovou medaili.

Blahopřejeme k pěkným výsledkům a vzorné reprezentaci oddílu všem zúčastněným závodníkům.

(viz fotogalerie)

III. JUDO CHAMPION CUP NOVÝ BOR

04.06.2017 19:22

Oddíl SK JUDO Nový Bor pořádal v sobotu 3.6.2017 mezinárodní turnaj v judu. Za náš oddíl startovalo celkem 5 závodníků a jak je již zvykem všichni si přivezli medaile. Ve svých váhových a věkových kategoriích se umístili:

1. místo  -  Němeček Matouš, Němeček Šimon (viz fotogalerie), Darsa Filip

3. místo  -  Darsa Jakub, Javůrek Jonáš

BLAHOPŘEJEME K  MÍSTŮM NA STUPNÍCH VÍTĚZŮ.

KRAJSKÝ PŘEBOR - 2. ČÁST - BENEŠOV a VELKÁ CENA MĚSTA MOSTU

28.05.2017 19:44

Dne 27. května se v Benešově konala 2. část krajského přeboru kategoríí U9 a U18.

Za náš oddíl startovalo celkem 13 závodníků ze kterých pouze tři se neumístili do 3. místa.

3. místo - Bouma Jan

Ve stejném termínu se Němeček Matouš zúčastnil VC města Mostu. Tak jako jeho bratr Šimon z Benešova i on si z Mostu přivezl zlatou medaili. Mimo zlaté medaile si také přivezl pohár jako nejtechničtější závodník kategorie U11 chlapci. Je to jeho osobní ohodnocení ale také ohodnocení práce trenérů oddílu N62.

Všem úspěšným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.

Pohár města Příbrami a Jesenický pohár

21.05.2017 15:54

Dne 20.5. se zúčastnili členové našeho oddílu soutěží v Příbrami a Jesenici. Ve své věkové a váhové kategorii se umístili na prvním místě Cibík Pavel, Bareš Pavel, Rus Vojtěch, Němeček Matouš, Němeček Šimon, Darsa Filip. Druhé místo obsadili Hadravová Kristýna a Dandar Vojtěch. Třetí příčku vybojovali Fryjauf Pavel a Darsa Jakub.

Z výsledků je patrné, že sobotní účast našich závodníků na dvou frontách byla velice úspěšná. Všem medailistům děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.

MEMORIÁL H.TAUDA CHOMUTOV

14.05.2017 19:32

Dne 13. května se 3 naši závodníci v Chomutově zúčastnili Memoriálu H.Tauda. V kategorii U9 startoval Šimon Němeček a Jakub Darsa. Šimon vybojoval ve své váhové kategorii 1. místo a Jakub ve své váhové kategorii 2. místo. V kategorii U 11 startoval Matouš Němeček, který ve své váhové kategorii vybojoval 1. místo (viz fotogalegie).

Všem třem závodníků k výborným výsledkům blahopřejeme.

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV DOROSTENEK TURNOV

14.05.2017 19:06

Dne 13. května se v Turnově konalo MČR družstev dorostenek, kterého se zúčastnilo celkem 7 družstev. O postup do finále se bojovalo ve dvou skupinách. Jedna skupina byla tříčlenná a jedna čtyřčlenná. Los k nám nebyl milostivý protože jsme byli nalosováni do té silnější čtyřčlenné ve které startovala družstva - loňský vítěz Ostrava, Brno a Jablonec. Družstva byla sedmičlenná, ale naše družstvo bylo šestičlenné, vzhledem k tomu, že se nám nepodařilo obsadit nejlehčí váhu do 44 kg. První zápas jsme vyhráli nad Jabloncem 4:2 a s Brnem a Ostravou jsme shodně prohráli 5:2. Z každé skupiny postupovala první dvě družstva do finále. Protože jsme skončili v naší skupině  na třetím místé tak do finále postoupila družstva Brna a Ostravy. Přesto musím děvčata pochválit pro maximální bojovnost a musíme věřit, že se nám v příštím roce povede lépe.

Záznamy: 91 - 100 ze 104