Aktuality

PŘEBOR ČR STARŠÍCH ŽÁKŮ - OSTRAVA

08.11.2023 19:36

Celoroční výborné výsledky na republikových soutěžích završil judista našeho oddílu Petr Hlaváč medailí necennější a to vybojováním bronzové medaile na PČR starších žáků  4.11.2023 v Ostravě.

Blahopřejeme.

(viz fotogalerie)

KRALUPY CUP - 25. ročník

26.10.2023 10:23

Výborná práce trenérů oddílu judo N62 Kladno.

O víkendu 21. - 22. října 2023 se v Kralupech n./Vlt. uskutečnil KRALUPY CUP - 25. ročník, kterého se zúčastnilo 8 judistů našeho oddílu. Ve svých věkových a váhových kategoriích vybojovali zlaté medaile:

Landa Johan, Maralík Antonín, Maralíková Julie, Hlaváčová Isabela, Hlaváč Petr, Němeček Šimon, Smékal Jan.

VŠEM NAŠIM VÍTĚZŮM BLAHOPŘEJEME.

6. ročník ŘÍČANY CUP a 9. ročník MVC MĚLNICKÝ POHÁR s mezinárodní účastí

25.09.2023 14:24

Poslední dva víkendy s plnou parádou pro judisty oddílu N62 Kladno.

Dne 16. a 17. září se zúčastnili judisté 6. ročníku Říčany CUP, kde ve svých věkových a váhových kategoriích vybojovali tato umístění:

1. místo - Hlaváčová Isabela, Hlaváč Petr, Němeček Šimon, Smékal Jan

2. místo - Kočišová Emma, Louček Martin

3. místo - Bena Matyáš

Na výborné výsledky navázali judisté 23. a 24. září na mezinárodním 9. ročníku MVC MĚLNICKÝ POHÁR. Na tomto turnaji se sešlo po oba dny přes 500 judistických závodníků.

Výborné umístění - 1. místa v nejmladší kategorii vybojovala Miriam Tatíčková a Julie Maralíková.

Další 1. místa ve svých váhových a věkových kategotiích po tvrdých soubojích vybojovala Spárová Amálie, Martin Louček a Hlaváč Petr.

2. místa na tomto turnaji patří Šimonu Němečkovi a Janu Smékalovi a 3. místo Isabele Hlaváčové.

Oba turnaje byly prvními soutěžemi po letních prázdninách a potvrdily dobrou přípravu našich závodníků na nacházející podzimní soutěže.

BLAHOPŘEJEME VŠEM ÚSPĚŠNÝM ZÁVODNÍKŮM ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠEHO ODDÍLU.

ČESKÝ POHÁR - Velká cena Jablonce nad Nisou

22.06.2023 09:11

V sobotu 17. června 2023  se v Jablonci nad Nisou konala Velká cena - ČESKÝ POHÁR. Na této soutěži  za náš oddíl startoval Petr Hlaváč a vybojoval pěkné 2. místo  (viz fotogalerie).

BLAHOPŘEJEME.

VÝZNAMNÁ UDÁLOST V ODDÍLE JUDO N62 KLADNO

14.06.2023 11:12

DNE 20. KVĚTNA 2023 PŘED ZAHÁJENÍM KRAJSKÝCH PŘEBORŮ STŘEDOČESKÉHO KRAJE V BEROUNĚ BYL ZA VELKÉHO APLAUSU PŘEDÁN VEDOUCÍMU TRENÉROVI ODDÍLU JUDO N62 KLADNO VÁCLAVU NOVÁKOVI MISTROVSKÝ STUPEŇ 6. DAN. TOTO OCENĚNÍ ZA DLOUHOLETOU ÚSPĚŠNOU ČINNOST V JUDU NEJEN PRO ODDÍL N62, ALE I ČESKOSLOVENSKÉ A ČESKÉ JUDO PŘEDAL PŘEDSEDA KOLEGIA DANŮ A MISTR EVROPY JIŘÍ SOSNA.

VIZ FOTOGALERIE

10.ročník JUDO CUP KAMENICE - Memoriál Václava Břízy

14.06.2023 10:25

Ve dnech 10. a 11. června 2023 se uskutečnil v Kamenici 10. ročník  Memoriálu Václava Břízy, kterého se také zúčastnili judisté našeho oddílu. Po oba dva soutěžní dny předvedlo své umění celkem 218 judistů. Výsledky našich borců byly výborné a takto se umístili:

1. místo - Maralíková Julie, Tatíčková Miriam, Hlaváčová Isabela

Němeček Šimon, Hlaváč Petr

2. místo - Švec Jan, Bena Matyáš

(Matyáš startoval ve dvou váhových kategoriích)

3. místo - Kočišová Emma, Fencl Jakub

X. ROČNÍK VC PARDUBIC A TRILOBIT CUP KRÁLŮV DVŮR

28.05.2023 12:31

Vítězné tažení sourozenců Hlaváčových

V sobotu 27. května 2023 se zúčastnili Isabela a Petr Hlaváčovi X. ročníku Velké ceny Pardubic, kde oba vybojovali 1. místo.

Ve stejný den se v Králově Dvoře konal turnaj Trilobit Cup. Tohoto turnaje se zúčastnili z našeho oddílu dva závodníci. 1. místo vybojovala Miriam Tatíčková a Jiří Černý bral 5. místo z deseti závodníků. Jirka je bojovník k pohledání protože judo dělá teprve od září 2022.

BLAHOPŘEJEME VŠEM ČTYŘEM NAŠIM ZÁVODÍKŮM.

KRAJSKÝ PŘEBOR - BEROUN 20. a 21. 5. 2023

25.05.2023 14:39

Ve dnech 20. a 21. 5. 2023 se v Berounu uskutečnil Krajský přebor ve všech váhových kategoriích mládeže i dospělých. Členové našeho oddílu na tomto KP vybojovali tři tituly Krajských přeborníků, třikrát brali 2. místo a třikrát 3. místo.

Velká sportovní smůla potkala výborného judistu našeho oddílu Martina Loučka, který pro zranění z posledního tréninku před soutěží nemohl startovat a přišel tak o možnou medaili ze soutěže.

I nadále bodovali prvním místem oba sourozenci Hlaváčovi.

1. místo  -  Tatíčková Miriam, Hlaváčová Isabela, Hlaváč Petr

2. místo  -  Maralíková Julie, Němeček Šimon, Plocar Jonáš

3. místo  -  Dembinná Kristýna, Bena Matyáš, Stránský Michael

(VIZ FOTOGALERIE)

VŠEM NAŠIM ÚSPĚŠNÝM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ODDÍLU N62 KLADNO.

VELKÁ CENA města Ústí nad Labem

08.05.2023 09:19

Členové našeho oddílu sourozenci Hlaváčovi bodují na soutěžích po celé republice.

Dne 6. května 2023 se  konala Velká cena města Ústí nad Labem mladšího a staršího žactva, které se zúčastnili sourozenci Isabela a Petr Hlaváčovi.

Úspěšnější byla Isabela, která ve své váhové kategorii vybojovala

1. místo a Petr ve své váhové kategorii 2. místo (viz fotogalerie).

Toto vítězství bylo pro Isabelu již čtvté, které v letošním roce na tatami vybojovala.

Isabele i Petrovi blahopřejeme k úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu judo N62.

Nela Šťastná se ještě zúčastnila soutěže ve vyšší váhové

kategorii ve které vybojovala pěkné druhé místo.

Všem našim závodníkům blahopřeme.

Záznamy: 11 - 20 ze 39
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

LÉTO KLADENSKÝCH DĚTÍ 2021

JAKO JIŽ DLOUHODOBĚ, TAK I V LETOŠNÍM ROCE SE ODDÍL JUDO N62 ZÚČASTNIL"LÉTA KLADENSKÝCH DĚTÍ" SE SVOJÍ UKÁZKOU CHVATŮ JUDA ZA VELKÉHO ZÁJMU ÚČASTNÍKŮ.

TI MĚLI MOŽNOST VYZKOUŠET SI NĚKTERÉ TECHNIKY JUDA PŘI BOJI, KDYŽ SE DOSTANOU SE SOUPEŘEM NA ZEM A VCÍTIT SE TAK DO SITUACE NAŠEHO DVOJNÁSOBNÉHO OLYMPIJSKÉHO VÍTĚZE LUKÁŠE KRPÁLKA.

UKÁZEK SE LETOS ZÚČASTNILO 480 SPOKOJENÝCH A NADŠENÝCH DĚTÍ.