Děkujeme úspěšným závodníkům za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

V sobotu 28. května 2022 se 4 závodníci našeho oddílu zúčastnili

Turnaje města Berouna. Všichni byli úspěšní a vybojovali tyto medaile:

BLAHOPŘEJEME NAŠIM  JUDISTŮM A DĚKUJEME ZA VZORNOU

REPREZENTACI ODDÍLU N62.

BENEŠOV - MEMORIÁL ANTONÍNA TICHÉHO

23.05.2022 12:41

V sobotu 21. května 2022 pořádal klub judo Benešov "Memoriál Antonína Tichého". Za náš oddíl startovalo celkem 7 závodníků a medaile si přivezli za:

1. místo  - Nelibová Anna

2. místo  - Hlaváčová Isabela, Hlaváč Petr

3. místo -  Drtinová Nicole, Švec Jan

VIZ FOTOGALERIE

DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ODDÍLU JUDO N62 KLADNO.

KRAJSKÝ PŘEBOR - BENEŠOV 2. a 3. dubna 2022

06.04.2022 17:05

ZÁVODY ČLENŮ ODDÍLU JUDA N62 KLADNO PO COVIDOVÉ PAUZE.

TUTO SOUTĚŽ MŮŽEME HODNOTIT JAKO ÚSPĚŠNOU, PROTOŽE ZE 17-ti JUDISTŮ NAŠEHO ODDÍLU BODOVALO NA MEDAILOVÝCH UMÍSTĚNÍCH VE SVÝCH KATEGORIÍCH CELKEM 11 JUDISTŮ.

1. MÍSTO: Hlaváčová Isabela, Plocar Jonáš, Švec Jan

2. MÍSTO: Hlaváč Petr, Kříž Michal, Nelibová Anna

Rojek Tobiáš, Sojka Marek

3. MÍSTO: Louček Martin, Spárová Amálie, Šťastná Nela

VŠEM ÚČASTNÍKŮM NAŠEHO ODDÍLU, NEJENOM TĚM MEDAILISTŮM, VEDENÍ ODDÍLU DĚKUJE ZA VZORNOU REPREZENTACI A OSOBNÍ PŘÍSTUP K PREZENTOVÁNÍ ČINNOSTI NAŠEHO ODDÍLU.

JUNIOR CUP 2021 - 16.ročník

01.11.2021 13:14

V sobotu 30. října 2021 se v Teplicích konal 16. ročník JUNIOR CUP. V kategorii mladších a starších žákú za náš oddíl startoval Šimon Němeček a Karel Štěpánek. Oba závodníci vybojovali ZLATÉ medaile (viz fotogalerie). Karel Štěpánek startoval mimo soutěž ve vyšší váhové kategorii a tuto také vyhrál. Současně byl vyhodnocen jako nejtechničtější závodník soutěže.

Oběma závodníkům blahopřejeme k výborným výsledkům.

21. ročník KRALUPY CUP

17.10.2021 16:09

Ve dnech 9. - 10. října pořádal oddíl judo Kralupy n/Vlt. 21. ročník KRALUPY CUP. V této soutěži startovali závodníci našeho oddílu a umístili se na:

1. místo - Hlaváčová Izabela, Němeček Šimon

2. místo - Spárová Amálie, Drtinová Nicole, Rojek Tobiáš,

Stránský Michael

3. místo - Louček Martin (viz fotogalerie)

Blahopřejeme našim judistům.

7. ROČNÍK MĚLNICKÉHO POHÁRU

17.10.2021 15:59

Ve dnech 25. - 26. září se uskutečnil mezinárodní 7. ročník Mělnického poháru. Tohoto poháru se z našeho oddílu zúčastnili judisté s těmito výsledky:

1. místo  -  Hadravová Kristýna, Němeček Šimon (viz fotogalerie)

2. místo  -  Hlaváčová Izabela

3. místo  -  Drtinová Nicole

Našim úspěšným judistům děkujeme za vzornou reprezentaci.

KOLÍN - KRAJSKÁ SOUTĚŽ

22.09.2021 14:57

V sobotu 18. září 2021 se v Kolíně uskutečnila krajská soutěž, které se z našeho oddílu N62 zúčastnilo 6 závodníků a umístili se:

1. místoNěmeček Šimon

2. místoNěmeček Matouš, Štěpánek Karel

4. místo Švec Jan, Drábek Martin, Vondráček Jonáš

Všem šesti našim závodníkům blahopřejeme. I tato minivýprava dobře reprezentovala náš oddíl.

Viz fotogalerie.

ČÁSLAV - 4. a 5. 9. 2021

07.09.2021 11:48

Ve dnech 4. a 5. září 2021 se uskutečnil v Čáslavi krajský kvalifikační turnaj U15 a krajský přebor U13. Z našeho oddílu se těchto soutěží zúčastnili 4 judisté s těmito výsledky:

U13 - KP -  1. místo: Němeček Šimon

3. místo: Švec Jan

U15         -  3. místo: Němeček Matouš, Štěpánek Karel

Všem čtyřem našim judistům blahopřejeme k pěkným výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu N62 Kladno.

Záznamy: 31 - 39 ze 39
<< 1 | 2 | 3 | 4

LÉTO KLADENSKÝCH DĚTÍ 2021

JAKO JIŽ DLOUHODOBĚ, TAK I V LETOŠNÍM ROCE SE ODDÍL JUDO N62 ZÚČASTNIL"LÉTA KLADENSKÝCH DĚTÍ" SE SVOJÍ UKÁZKOU CHVATŮ JUDA ZA VELKÉHO ZÁJMU ÚČASTNÍKŮ.

TI MĚLI MOŽNOST VYZKOUŠET SI NĚKTERÉ TECHNIKY JUDA PŘI BOJI, KDYŽ SE DOSTANOU SE SOUPEŘEM NA ZEM A VCÍTIT SE TAK DO SITUACE NAŠEHO DVOJNÁSOBNÉHO OLYMPIJSKÉHO VÍTĚZE LUKÁŠE KRPÁLKA.

UKÁZEK SE LETOS ZÚČASTNILO 480 SPOKOJENÝCH A NADŠENÝCH DĚTÍ.