SPORTOVNÍ VÝSLEDKY ČLENŮ NAŠEHO ODDÍLU

MEMORIÁL HELMUTA TAUDA - CHOMUTOV

08.03.2020 17:09

V sobotu 7. března se v Chomutově konal Memoriál Helmuta Tauda kde z našeho oddílu startovali 4 závodníci a vybojovali:

1. místo  -  Švec Jan

2. místo  -  Vobora Jáchym

3. místo  -  Vlasák Tomáš, Rojek Tobiáš

(viz fotogalerie)

Všem našim závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.

MEMORIÁL ANTONÍNA TICHÉHO - BENEŠOV

25.02.2020 11:23

V sobotu 22.2.2020 se v Benešově uskutečnil Memoriál A.Tichého, kterého se zúčastnili judisté našeho oddílu. Na tomto turnaji vybojovali:

1. místo  -  Libjaková Rosálie, Švec Jan, Drábek Martin,

Bena Matyáš

2. místo  -  Rus Adam, Vobora Jáchym, Štěpánek Karel,

Kříž Michal

3. místo  -  Beneš Tobiáš

Všem našim závodníkům  blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

POLABSKÁ LIGA - POHÁR MĚSTA KOLÍNA

11.02.2020 11:08

Ve dnech 8. - 9. února se v Kolíně konal 33. ročník - 1. kolo "Polabské ligy žactva v judu" a "Pohár města Kolína". Závodníci našeho oddílu obsadili tato místa:

1. místo  -  Durecová Anna, Rus Vojtěch

3. místo  -  Hlaváč Petr, Švec Jan, Balcarová Ludmila, Kříž Michal

Všem našim závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu N62.

VELIM - Memoriál Karla Strnada a OLOMOUC - Pohár nadějí

26.01.2020 13:22

V sobotu 25. ledna se konal ve Velimi "Memoriál Karla Strnada". Za náš oddíl startovalo celkem 9 závodníků a vybojovali tyto medaile:

ZLATÁ:         Kříž Michal, Rus Adam, Rus Vojtěch, Němeček Šimon,

Hlaváč Petr

STŘÍBRNÁ:  Švec Jan

BRONZOVÁ: Balcarová Ludmila, Durecová Anna, Vobora Jáchym

Současně se v tento den konal v Olomouci "Pohár nadějí", kterého se zúčastnila Hadravová Kristýna. V kategorii dorostenek vybojovala stříbrnou medaili a v kategorii do 23 let medaili bronzovou.

Všem našim závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.

VELKÁ CENA ČESKÉ TŘEBOVÉ

21.01.2020 22:22

Úspěšný vstup do roku 2020 předvedl závodník našeho oddílu judo N62 Jonáš Plocar, který v neděli 19. ledna 2020 startoval v České Třebové na Velké ceně. Ve své věkové a váhové kategorii vybojoval pěkné 2. místo.

Jonášovi blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

POHÁR MĚSTA BEROUNA

01.12.2019 19:16

V sobotu 30. listopadu se zúčastnili členové našeho oddílu "Poháru města Berouna". Na tomto turnaji dosáhli opět výborných výsledků.

1. místo  -  Balcarová Ludmila, Rus Adam, Rus Vojtěch, Kříž Michal,

Švec Jan, Němeček Šimon

2. místo  -  Vobora Jáchym, Louček Martin, Štěpánek Karel

3. místo  -  Vlasák Tomáš, Vondráček Jonáš

Zážitkem pro medailisty bylo předávání medailí úspěšnými reprezentanty ČR Jaromírem Ježkem a Pavlem Petřikovem.

VIZ FOTOGALERIE

Všem našim úspěšným závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu N62.

POHÁR MĚSTA KOLÍNA

17.11.2019 15:15

V sobotu 16. listopadu se uskutečnila soutěž "Pohár města Kolína", která vzhledem velkému počtu závodníků (420) probíhala do pozdních odpoleních hodin. Za náš oddíl startovalo celkem 14 závodníků a vybojovali tato umístění:

Dva závodníci nebodovali.

V hodnocení 42 zúčastněných oddílů naši závodníci vybojovali pohár za 3. místo.

Blahopřejeme úspěšným závodníkům.

MEZIODDÍLOVÝ TURNAJ NERATOVICE

10.11.2019 18:45

V sobotu 9. listopadu pořádal oddíl judo Neratovice mezioddílový turnaj. Z našeho oddílu startovalo celkem 9 závodníků. Pro některé malé judisty to byl první turnaj na kterém dokázali jak dobře ovládají judo a vybojovali tyto medaile:

06.11.2019 18:49

V sobotu 2. listopadu se zúčastnili 4 členové oddílu N62 MČR dorostenců a dorostenek v Brně. Nejlepšího výsledku dosáhla Kristýna Hadravová (viz fotogalerie), která vybojovala stříbrnou medaili. Pavel Cibík ve své váhové kategorii vybojoval 5. místo a Marek Sojka se umístil na 7. místě.

Úspěšným závodníkům blahopřejeme.

14. ročník JUNIOR CUP TEPLICE

28.10.2019 16:26

V sobotu 26. 10. se v Teplicích konal 14. ročník JUNIOR CUP s mezinárodní účastí. Z našeho oddílu se tohoto turnaje zúčastnilo 9 závodníků s těmito výsledky: