SPORTOVNÍ VÝSLEDKY ČLENŮ NAŠEHO ODDÍLU

POLABSKÁ LIGA ŽACTVA V JUDU - 31. ročník - 5. kolo

18.11.2018 15:06

Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav pořádal v sobotu 17. listopadu Polabskou ligu žactva. Z oddílu judo N62 Kladno startovali 3 závodníci s těmito výsledky:

2. místo  -  Štěpánek Karel

3. místo  -  Němeček Šimon

5. místo  -  Němeček Matouš

VIZ FOTOGALERIE

BLAHOBŘEJEME K UMÍSTĚNÍ A DĚKUJEME ZA PŘÍKLADNOU REPREZENTACI NAŠEHO ODDÍLU.

JIHLAVSKÉ KIMONO 2018

11.11.2018 16:54

Sobota 10. 11. byla úspěšná pro našeho závodníka Jonáše Javůrka, který svojí účastí na turnaji "Jihlavské kimono 2018" napodobil výborné výsledky svých mladších judistických kamarádů, kteří startovali v Neratovicích. Svým výsledkem na tatami - 1. místem potvrdil svoji stoupající soutěžní výkonnost.

BLAHOPŘEJEME JONÁŠOVI A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠEHO ODDÍLU.

NERATOVICE - 10.11.2018

11.11.2018 16:40

V sobotu 10. listopadu se v Neratovicích konal mezioddílový turnaj v judo, kterého se z našeho oddílu zúčastnilo celkem 12 judistů. Všichni byli úspěšní a přivezli si medaile.

1. místo  - Durecová Anna, Rus Vojtěch, Vobora Jáchym, Hlaváč Petr,

Rojek Tobiáš

2. místo  - Balcarová Ludmila, Vlasák Tomáš, Rus Adam, Kříž Michal,

Jenšovský Jan

3. místo  - Vondráček Jonáš, Bonczkovský Jan

VŠEM ZÁVODNÍKŮM NAŠEHO ODDÍLU BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ODDÍLU N62.

MISTROVSTVÍ ČR DOROSTENCŮ A DOROSTENEK - BRNO

04.11.2018 11:43

V sobotu 3. listopadu se v Brně konalo MČR dorostenců a dorostenek. Ve váhové kategorii do 50 kg z našeho oddílu startoval Plocar Jonáš. Jako ještě starší žák si vybojoval účast na dorosteneckém mistrovství ČR. Přesto podal v této věkové kategorii velmi pěkný výkon a v boji o bronzovou medaili podlehl zkušenějšímu soupeři a skončil na 5. místě.

Blahopřejeme Jonášovi k pěknému výsledku.

JUDO LUNA CUP 2018

04.11.2018 10:53

Oddíl JUDO LOUNY pořádal v sobotu 3. listopadu JUDO LUNA CUP 2018. Závodníci z našeho oddílu se umístili takto:

28.10.2018 11:46

V sobotu 27. října pořádal SK JUDO Nový Bor "JIGORO KANO CUP" 2018, který se konal v České Kamenici. Závodníci z našeho oddílu dosáhli těchto výsledků:

1. místo  -  Javůrek Jonáš, Rojek Tobiáš

2. místo  -  Balcarová Ludmila, Štěpánek Karel

Našim úspěšným závodníkům blahopřejeme.

PČR OSTRAVA

22.10.2018 20:53

V neděli 21. října se v Ostravě konal "PŘEBOR ČR" starších žáků, kterého se z našeho oddílu zúčastnil PLOCAR JONÁŠ. Startoval ve váze do 50 kg kde bylo celkem 20 závodníků a po vyřazovacích kolech postoupil až do finále.

Po velkém boji podlehl svému  soupeři vybojoval stříbrnou medaili (viz fotogalerie).

Jonášovi k jeho vynikajícímu úspěchu blahopřejeme.

POHÁR SEVERU

22.10.2018 20:42

V sobotu 20.října se 5 závodníků našeho oddílu zúčastnilo ve Varnsdorfu soutěže "POHÁR SEVERU" s těmito výsledky:

1. místo  -  Javůrek Jonáš, Vlasák Tomáš

2. místo  -  Durecová Anna, Němeček Matouš

Viz fotogalerie.

Všem úspěšným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

KRALUPY CUP

14.10.2018 18:17

Ve dnech 13. a 14. října pořádal oddíl judo TJ Kralupy již 20. ročník KRALUPY CUP.

14.10.2018 18:08

Ve dnech 6. a 7. října se v Teplicích uskutečnil ČESKÝ POHÁR - Memoriál Václava Prokeše. Na tomto turnaji dosáhl nejlepšího výsledku člen našeho oddílu Jonáš Plocar, který kategorii starších žáků a dorostenců vybojoval vždy 1. místo (viz fotogalerie).

Blahopřejeme Jonášovi k vynikajícím výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

Záznamy: 1 - 10 ze 70