SPORTOVNÍ VÝSLEDKY ČLENŮ NAŠEHO ODDÍLU

3. ročník - JESENICKÝ POHÁR a mezinárodní turnaj "SOLANIN CUP" Polsko

16.06.2019 18:46

V sobotu 15. června se v Jesenici - okres Rakovník konal 3. ročník "Jesenický pohár". Za náš oddíl startovali Vobora Jáchym, Kříž Michal a Štěpánek Karel. Všichni tři závodníci si domů přivezli zlaté medaile.

Ve stejném termínu 15. června se konal v Polsku  mezinárodní turnaj mládeže do třinácti let- SOLANIN CUP 2019. Z našeho oddílu se tohoto turnaje zúčastnil Rus Vojtěch, který byl nominován do krajského výběru mládeže. Ve své váhové kategorii ze 14ti závodníků vybojoval krásné 2. místo.

Gratulujeme našim závodníkům a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu N62.

Viz fotogalerie

JUDO - BOWLING ČERVEN 2019

09.06.2019 18:35

Tak jako v loňském roce se i letos usktutečnil pro členy našeho oddílu, kteří úspěšně reprezentovali na soutěžích náš oddíl, turnaj v bowlingu. Turnaje se zúčastnilo pět šestičlenných družstev judistů a zasoutěžili si i rodiče.

VIZ FOTOGALERIE

TURNAJ MĚSTA BEROUNA

09.06.2019 18:20

V sobotu 8. června se konal "TURNAJ MĚSTA BEROUNA", kterého se zúčastnili také členové našeho oddílu. Ve svých věkových a váhových kategoriích vybojovali tato umístění:

(viz fotogalerie)

Děkujeme našim závodníkům za vzornou reprezentaci a blahopřejeme k výborným výsledkům.

KRAJSKÝ PŘEBOR - BENEŠOV

04.06.2019 09:38

V sobotu 2. června se v Benešově uskutečnilo Krajské mistrovství Středních Čech, kterého se  zúčastnili také mladí judisté z našeho oddílu a vybojovali tato umístění:

4. místo - Jenšovský Jan, Dočekal Jan, Durecová Anna

VŠEM NAŠIM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ODDÍLU N62 KLADNO

MEZINÁRODNÍ VELKÁ CENA A ČESKÝ POHÁR - NOVÝ BYDŽOV

27.05.2019 20:36

Ve dnech 25. a 26. května se v Novém Bydžově uskutečnila mezinárodní VC a Český pohár, kterého se zúčastnily oddíly z dvanácti států. Po oba dva dny se soutěže zúčastnili také závodníci z našeho oddílu. Ve velmi kvalitně obsazené soutěži vybojovali naši závodníci 2 stříbrné medaile - Durecová Anna a Cibík Pavel (viz fotogalerie). V boji o bronzovou medaili prohráli a získali tak pěkné 5. místo Sojka Marek a Plocar Jonáš.

Všem našim závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

2. ročník "ŠKOENERGO CUP" - MLADÁ BOLESLAV a "USK CUP" PRAHA

20.05.2019 11:16

V sobotu 18. května se v Mladé Boleslavi konal "2. ročník ŠKOENERGO CUP ". Členové našeho oddílu ve svých váhových a věkových kategoriích vybojovali tyto medaile:

ZLATÁ         -  Kříž Michal, Vobora Jáchym, Němeček Šimon,

Němeček Matouš

STŘÍBRNÁ  - Balcarová Ludmila, Louček Martin, Bonczkovský Jan

BRONZOVÁ - Hora Tadeáš, Dandar Vojtěch, Vondráček Jonáš,

Vlasák Tomáš, Hlaváč Petr, Švec Jan

Viz fotogalerie.

Současně se 18. května v Praze konal "USK CUP". Na tomto turnaji z našeho oddílu vybojovali zlaté medaile Hadravová Kristýna a Plocar Jonáš.

Blahopřejeme našim závodníkům a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

3. ročník - POHÁR JUDO PŘÍBRAM a JIGORO KANO CUP 2019 NOVÝ BOR

12.05.2019 17:29

Dne 11. 5. se zúčastnili členové našeho oddílu 3. ročníku "POHÁRU JUDO PŘÍBRAM". Ve svých věkových a váhových kategoriích vybojovali tyto medaile:

ZLATÁ          -  Němeček Šimon, Rus Vojtěch, Kříž Michal

STŘÍBRNÁ  -  Rus Adam, Vlasák Tomáš, Louček Martin,

Balcarová Ludmila

BRONZOVÁ - Němeček Matouš, Bena Matyáš

5. místo      - Javůrek Jonáš

Ve stejný den - 11.5. vybojovala Durecová Anna zlatou medaili na "JIGORO KANO CUPU " v Novém Boru.

VŠEM NAŠIM ÚSPĚŠNÝM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ODDÍLU JUDO N62 KLADNO.

MEMORIÁL VÁCLAVA BŘÍZY - KAMENICE - 8. ročník

06.05.2019 11:26

Ve dnech 4. a 5. května se  v Kamenici konal 8. ročník Memoriálu Václava Břízy. Této soutěže se z našho oddílu zúčastnilo 23 závodníků. Ve svých věkových a váhových kategoriích se umístili: