SPORTOVNÍ VÝSLEDKY ČLENŮ NAŠEHO ODDÍLU

VELKÁ CENA JABLONCE n/N. - ČESKÝ POHÁR

18.03.2019 13:02

Ve dnech 16. a 17. března se v Jablonci n/N. konala Velká cena, které se zúčastnili závodníci našeho oddílu.  Zlatou medaili v kategorii juniorek vybojovala Klára Dembinná, v kategorii dorostu Jonáš Plocar (viz fotogalerie) vybojoval medaili bronzovou a v kategorii mladších žáků se na pěkném 5. místě umístil Matouš Němeček.

Všem našim úspěšným závodníkům blahopřejeme.

CHOMUTOV - MEMORIÁL H. TAUDA

10.03.2019 19:57

Oddíl judo Chomutov pořádal v sototu 9.3. Memoriál H.Tauda. Z našeho oddílu se této soutěže zúčastnil Šimon Němeček a ve své věkové a váhové kategorii vybojoval zlatou medaili.

(VIZ FOTOGALERIE)

Gratulujeme a dodáváme, že někdy i málo znamená hodně.

JUDO LUNA CUP LOUNY

03.03.2019 12:14

V sobotu 2. března pořádal oddíl judo Sportovní centrum Louny "JUDO LUNA CUP 2019". Z našeho oddílu startovali 3 závodníci a umístili se:

1. místo - Balcarová Ludmila, Kříž Michal (viz fotogalerie)

4. místo - Rojek Tobiáš

Našim závodnílům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ FRANCIE -AUDINCOURT

27.02.2019 19:18

Ve dnech 22. - 24. února se judisté našeho oddílu zúčastnili mezinárodního turnaje ve Francii. Na této soutěži startovalo 1100 závodníků z 41 oddílů sedmi evropských států (Francie, Německo, Belgie, Itálie, Švýcarsko, Rakousko a Česká republika, kterou zastupoval náš oddíl v počtu 19 judistů). Z celkového počtu 41 oddílú se náš oddíl se svojí minivýpravou umístil na pěkném 11místě.

Vybojovali jsme:

1. místo  - Kynclová Hana, Balcarová Ludmila, Durecová Anna,

Vobora Jáchym, Darsa Jakub, Kříž Michal, Němeček Šimon,

Rojek Tobiáš, Štěpánek Karel

2. místo  - Drábek Martin, Rus Vojtěch,Vlasák Tomáš

3. místo  - Louček Martin, Darsa Filip, Machač Marek, Němeček Matouš

Podporu našim závodníkům vytvářeli jejich rodiče, kteří reprezentovali náš oddíl jednotným oblečením.

Všem úspěšným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu. Prezentace našeho juda byla oceněna i trenéry zahraničních oddílů.

MEMORIÁL ANTONÍNA TICHÉHO BENEŠOV

17.02.2019 17:49

V sobotu 16. února se judisté našeho oddílu zúčastnili v Benešově Memoriálu A.Tichého. Stručně shrnuto  - naši závodníci ve svých věkových a váhových kategoriích dosáhli velmi pěkných výsledků.

1. místo  -  Balcarová Ludmila, Durecová Anna, Kříž Michal,

Němeček Šimon, Rus Adam, Vobora Jáchym

2. místo  -  Rus Vojtěch, Vondráček Jonáš

3. místo  -  Vítová Nikola, Němeček Matouš, Louček Martin

4. místo  -  Vlasák Tomáš, Rojek Tobiáš

VIZ FOTOGALERIE

Všem našim úspěšným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.

VELKÁ CENA LITOMĚŘIC A POLABSKÁ LIGA VELIM

10.02.2019 18:54

V sobotu 9. února se v Litoměřicích konala "Velká cena" a ve Velimi "Memoriál Karla Strnada". Na obou soutěžích startovali závodníci našeho oddílu. Někteří z nich měli svůj první start ve vyšší věkové kategorii a vyrovnávali se se závodníky mnohdy o dva roky staršími.

V Litoměřicích byl z našich závodníků nejúspěšnější ve své váhové kategorii Matouš Němeček (viz fotogalerie), který vybojoval bronzovou medaili. Další pěkné umístění prvním rokem ve vyšší věkové kategorii dosáhl Jonáš Javůrek, který obsadil ve své váhové kategorii 5. místo.

Na Memoriálu Karla Strnada ve Velimi vybojovali pěkné umístění bratři Vojtěch Rus a Adam Rus. Vojtěch, který je také prvním rokem ve vyšší věkové kategorii, vybojoval zlatou a Adam stříbrnou medaili (viz fotogalerie).

VŠEM ÚSPĚŠNÝM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠEHO ODDÍLU.

VELKÁ CENA ČESKÉ TŘEBOVÉ VIII. ročník

21.01.2019 13:49

Česká Třebová není jen velké lokomotivní depo ale i dobré judo. Dne 20. ledna se zúčastnil člen našeho oddílu Jonáš PLOCAR VIII. ročníku VC České Třebové. V silné konkurenci obsadil ve své váhové kategorii 3. místo a vybojoval tak bronzovou medaili (viz fotogalerie).

Jonášovi blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu

PODJEŠTĚDSKÉ NOVOROČNÍ POPRÁNÍ - LIBEREC

13.01.2019 11:32

V sobotu 12. ledna pořádal oddíl SK Judo Liberec 6. ročník "Libereckého novoročního poprání". Z našeho oddílu se tohoto turnaje zúčastnila Anna Durecová a Ludmila Balcarová (viz fotogalerie). Obě děvčata si vybojovala zlaté medaile a zahájila tak úspěšně start do roku 2019.

BLAHOPŘEJEME A VĚŘÍME, ŽE TO BUDE PŘÍKLAD I PRO OSTATNÍ JUDISTY ODDÍLU N62 .

PODĚKOVÁNÍ

16.12.2018 11:53

VEDENÍ ODDÍLU JUDO N62 KLADNO DĚKUJE VŠEM NAŠIM ZÁVODNÍKŮM, KTEŘÍ V PRŮBĚHU SEZONY 2018 DOSAHOVALI VÝBORNÝCH SPORTOVNÍCH VÝSLEDKŮ A VZORNĚ REPREZENTOVALI SVŮJ MATEŘSKÝ ODDÍL N62 KLADNO.

POLABSKÁ LIGA - VÁNOČNÍ TURNAJ

16.12.2018 11:41

V sobotu 15. prosince se v Kolíně konal Vánoční turnaj, kterého se z našeho oddílu zúčastnili dva závodníci. Na 1. místě se umístil Plocar Jonáš a 3. místo vybojoval Louček Martin.