SPORTOVNÍ VÝSLEDKY ČLENŮ NAŠEHO ODDÍLU

MEZIODDÍLOVÝ TURNAJ NERATOVICE

10.11.2019 18:45

V sobotu 9. listopadu pořádal oddíl judo Neratovice mezioddílový turnaj. Z našeho oddílu startovalo celkem 9 závodníků. Pro některé malé judisty to byl první turnaj na kterém dokázali jak dobře ovládají judo a vybojovali tyto medaile:

06.11.2019 18:49

V sobotu 2. listopadu se zúčastnili 4 členové oddílu N62 MČR dorostenců a dorostenek v Brně. Nejlepšího výsledku dosáhla Kristýna Hadravová (viz fotogalerie), která vybojovala stříbrnou medaili. Pavel Cibík ve své váhové kategorii vybojoval 5. místo a Marek Sojka se umístil na 7. místě.

Úspěšným závodníkům blahopřejeme.

14. ročník JUNIOR CUP TEPLICE

28.10.2019 16:26

V sobotu 26. 10. se v Teplicích konal 14. ročník JUNIOR CUP s mezinárodní účastí. Z našeho oddílu se tohoto turnaje zúčastnilo 9 závodníků s těmito výsledky:

1. místo  -  Kříž Michal, Němeček Matouš, Němeček Šimon,

Balcarová Ludmila, Švec Jan, Hlaváč Petr, Machač Marek

2. místo  -  Bena Matyáš

3. místo  -  Štěpánek Karel

Viz fotogalerie

Všem našim úspěšným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.

6. ročník "Mělnický pohár" s mezinárodní účastí

29.09.2019 17:27

Ve dnech 28. a 29. 9. 2019 se uskutečnil 6. ročník "Mělnického poháru" s mezinárodní účastí. Závodníci z našeho oddílu na tomto turnaji opět zabodovali a získali tato umístění:

1. místo  -  Němeček Šimon, Kříž Michal, Louček Martin,

Dembinná Klára

2. místo  -  Rus Vojtěch, Štěpánek Karel, Cibík Pavel, Dočekal Jan

3. místo  -  Rus Adam, Švec Jan, Durecová Anna, Němeček Matouš

Všem našim úspěšným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu judo N62 Kladno.

Za zmínku stojí, že v sobotu 28.9. se ve věkových karegoriích 10 - 12 let turnaje zúčastnilo celkem 410 závodníků.

4. ročník "ŘÍČANY CUP"

29.09.2019 17:07

Ve dnech 21. a  22. 9. 2019 se konal v Říčanech 4. ročník "Říčany Cup", kterého se zúčastnili závodníci našeho oddílu s těmito výsledky:

1. místo   -   Vobora Jáchym, Němeček Šimon, Štěpánek Karel,

Samek Robert

3. místo   -   Švec Jan, Vlasák Tomáš, Hlaváč Petr, Balcarová Ludmila

Úspěšným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu N62 Kladno.

3. ročník - JESENICKÝ POHÁR a mezinárodní turnaj "SOLANIN CUP" Polsko

16.06.2019 18:46

V sobotu 15. června se v Jesenici - okres Rakovník konal 3. ročník "Jesenický pohár". Za náš oddíl startovali Vobora Jáchym, Kříž Michal a Štěpánek Karel. Všichni tři závodníci si domů přivezli zlaté medaile.

Ve stejném termínu 15. června se konal v Polsku  mezinárodní turnaj mládeže do třinácti let- SOLANIN CUP 2019. Z našeho oddílu se tohoto turnaje zúčastnil Rus Vojtěch, který byl nominován do krajského výběru mládeže. Ve své váhové kategorii ze 14ti závodníků vybojoval krásné 2. místo.

Gratulujeme našim závodníkům a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu N62.

JUDO - BOWLING ČERVEN 2019

09.06.2019 18:35

Tak jako v loňském roce se i letos usktutečnil pro členy našeho oddílu, kteří úspěšně reprezentovali na soutěžích náš oddíl, turnaj v bowlingu. Turnaje se zúčastnilo pět šestičlenných družstev judistů a zasoutěžili si i rodiče.

TURNAJ MĚSTA BEROUNA

09.06.2019 18:20

V sobotu 8. června se konal "TURNAJ MĚSTA BEROUNA", kterého se zúčastnili také členové našeho oddílu. Ve svých věkových a váhových kategoriích vybojovali tato umístění:

(viz fotogalerie)

Děkujeme našim závodníkům za vzornou reprezentaci a blahopřejeme k výborným výsledkům.

KRAJSKÝ PŘEBOR - BENEŠOV

04.06.2019 09:38

V sobotu 2. června se v Benešově uskutečnilo Krajské mistrovství Středních Čech, kterého se  zúčastnili také mladí judisté z našeho oddílu a vybojovali tato umístění: