V sobotu 19. 5. se judisté oddílu N62 zúčastnili soutěží v Kolíně, Praze,

Jesenici a Novém Boru s těmito výsledky:

1. místo  -  Pokorná Natálie, Darsa Filip, Durecová Anna, Vobora Jáchym

2. místo  -  Javůrek Jonáš, Vlasák Tomáš, Drábek Martin

3. místo  -  Darsa Jakub, Bačina Michael

Na turnaji v Novém Boru byla Anna Durecová vyhodnocena jako nejtechničtější závodník turnaje.

VIZ FOTOGALERIE

ÚSPĚŠNÝM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME.

MISTROVSTVÍ ČR DOROSTENEK DRUŽSTVA - JABLONEC n. N., POHÁR JUDA - PŘÍBRAM, MEMORIÁL H.TAUDA - CHOMUTOV

14.05.2018 06:58

Žhavá květnová sobota.

Judisté judo klubu N62 Kladno bojovali 12. května  na třech frontách. Mladí borci od 7 - 12 let předváděli své umění na tatami v Příbrami a Chomutově. Dorostenky vyrazily do Jablonce nad Nisou na MČR dužstev kde udělaly rozhodně nejkvalitnější výsledek. V konkurenci pěti oddílů vybojovaly bronzové medaile a hodně málo chybělo (pouze 2 vítězství) a bylo to stříbro. Tak snad za rok.

2. místo  -  Darsa Jakub, Vondráček Jonáš, Rus Adam

BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠEHO ODDÍLU.

FOTO Z TĚCHTO SOUTĚŽÍ VIZ FOTOGALERIE

MEMORIÁL VÁCLAVA BŘÍZY - KAMENICE

30.04.2018 20:05

Ve dnech 28. a 29. dubna pořádal oddíl Judo Club Kyklop Kamenice "Memoriál Václava Břízy". Za náš oddíl startovalo 23 judistů s těmito výsledky:

4. místo  -  Folttiny Jan

Všem úspěšným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu judo N62.

Viz fotogalerie.

VI.ROČNÍK TURNAJE O POHÁR MĚSTA ČESKÉ LÍPY

22.04.2018 10:42

V sobotu 21.4. se uskutečnil v České Lípě "Turnaj o pohár města České Lípy". Za náš oddíl startovali a vybojovali tato umístění:

15.04.2018 11:29

V sobotu 14. dubna pořádal oddíl judo 15. ZŠ Most již 18. ročník VC města Mostu. Z našeho oddílu se této soutěže zúčastnilo 6 závodníků s těmito výsledky:

1. místo  -  Durecová Anna

2. místo  -  Darsa Jakub, Balcarová Ludmila

3. místo  -  Dandar Vojtěch, Kříž Michal

4. místo  -  Němeček Šimon

Ve stejném termínu se v Hranici na Moravě konalo MČR juniorek. Za náš oddíl startovala dvě děvčata a obě si přivezla medaile.

Ve váze do 78 kg vybojovala stříbrnou medaili DEMBINNÁ KLÁRA a ve váze do 57 kg HADRAVOVÁ KRISTÝNA si přivezla medaili bronzovou.

VŠEM NAŠIM ÚSPĚŠNÝM ZÁVODNÍKŮM NA TĚCHTO SOUTĚŽÍCH DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ODDÍLU N62.

ČESKÝ POHÁR ST. ŽACTVA DRUŽSTEV - TURNOV

09.04.2018 20:07

V sobotu 7. dubna se v Turnově uskutečnil ČP družstev staršího žactva. Na tomto turnaji startovaly výběry všech dvanácti krajů. Ve výběru Středočeského kraje startoval náš závodník Jonáš Plocar (viz fotogalerie). Všech 5 utkání, ve kterých byl nasazen, vyhrál na IPON. Družstvo Středočeského kraje obsadilo pěkné 3. místo.

JONÁŠOVI BLAHOPŘEJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠEHO ODDÍLU.

MEZIODDÍLOVÝ TURNAJ NERATOVICE

09.04.2018 19:39

V sobotu 7. dubna pořádal oddíl judo Neratovice mezioddílový turnaj. Závodníci z našeho oddílu se umístili takto:

09.04.2018 16:38

Ve dnech 7. a 8. dubna se členové našeho oddílu zúčastnili 11. ročníku Velikonočního turnaje v Teplicích a vybojovali tato umístění:

1. místo  -  Drábek Martin, Rus Vojtěch, Rus Adam, Balcarová Ludmila,

Durecová Anna

2. místo  -  Darsa Filip, Darsa Jakub, Dandar Vojtěch, Němeček Šimon

3. místo  -  Bačina Michael, Javůrek Jonáš, Vondráček Jonáš

Celkem se tohoto turnaje zúčastnilo 312 závodníků z 29 oddílů. V celkovém hodnocení oddílů se náš oddíl umístil na pěkném 5. místě za které získal pohár.

DĚKUJEME VŠEM NAŠIM ZÁVODNÍKŮM ZA VZORNOU REPREZENTACI ODDÍLU N62.

LUNA CUP LOUNY 2018

25.03.2018 11:44

V sobotu 24. března se ještě uskutečnila jedna soutěž - "LUNA CUP LOUNY 2018", které se zúčastnil náš závodník Javůrek Jonáš. Ve své váhové a věkové kategorii vybojoval pěkné 2. místo (viz fotogalerie). Jonášovi blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu judo N62.

KRAJSKÝ PŘEBOR - BENEŠOV

25.03.2018 11:23

V sobotu 24. března se uskutečnil v Benešově "Krajský přebor" kategorií U 9, U 11 a U 18. Zúčastnění závodníci oddílu N62 si přivezli předčasnou nadílku velikonočních medailí.

Titul "Krajský přeborník" ve svých váhových a věkových kategoriích vybojovali Rus Adam, Rus Vojtěch, Bareš Pavel, Hadravová Kristýna a Durecová Anna.

Na 2. místě ve svých váhových a věkových kategoriích se umístili Rojek Tobiáš, Hlaváč Petr a Kynclová Hana.

Nejvíce přivezli závodníci bronzových medailí, kterých bylo 10. Toto umístění ve svých váhových a věkových kategoriích vybojovali Drábek Martin, Darsa Jakub, Vobora Jáchym, Bonczkovský Jan, Dandar Vojtěch, Kříž Michal, Sojka Marek, Plocar Jonáš, Kurhan Stanislav a Kurhan Michal.

VŠEM ÚSPEŠNÝM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠEHO ODDÍLU.