SPORTOVNÍ VÝSLEDKY ČLENŮ NAŠEHO ODDÍLU

EVROPSKÝ "A" TURNAJ STARŠÍCH ŽÁKŮ A ŽÁKYŇ - VARŠAVA

30.10.2017 08:39

V měsíci září s ve Varšavě uskutečnil "Evropský  "A" turnaj starších žáků a žákyň". Tohoto turnaje se zúčastnilo 32 evropských států, reprezentační výběr USA a Brazilie. Českou republiku zastupovaly výběry závodníků ze všech krajů. Do výběru Středočeského kraje byla nominována závodnice našeho oddílu Kristýna Hadravová (viz fotogalerie), která ve své váhové kategorii vybojovala velmi pěkné 7. místo. Bylo to nejlepší umístění závodnice z celého výběru Středočeského kraje.

Blahopřejeme Kristýně za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

JUNIOR CUP TEPLICE

29.10.2017 16:57

V sobotu 28. října se v Teplicích konal Junior Cup mláďat, mladších a starších žáků. Za náš oddíl startovali 4 závodníci a všichni si přivezli medaile.

1. místo  -  Darsa Jakub (viz fotogalerie), Cibík Pavel

2. místo  -  Darsa Filip

3. místo  -  Javůrek  Jonáš (viz fotogalerie)

Všem úspěšným zývodníkům blahopřejeme.

POHÁR SEVERU - RUMBURK

22.10.2017 16:01

Ve stejném termínu 21.10. se v Rumburku konal POHÁR SEVERU, kterého se zúčastnili z našeho oddílu bratři Šimon a Matouš Němečkovi (viz fotogalerie). Oba závodníci ve svých věkových a váhových kategoriích vybojovali 1. místo. Tito "kladenští samurajové" ze soutěží, kterých se zúčastní, vozí shodně zlaté medaile.

Blahopřejeme jim a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY STARŠÍCH ŽÁKŮ A ŽÁKYŇ V JIČÍNĚ

22.10.2017 15:07

V sobotu 21. října se v Jičíně konal PĆR starších žáků a žákyň. Z našeho oddílu startovali 4 závodníci, kteří se ve svých váhových kategoriích umístili takto:

3. místo  -  Cibík Pavel (váha 38 kg) - viz fotogalerie

5. místo  -  Hadravová Kristýna (váha 57 kg), Bareš Pavel (váha 55 kg)

Kynclová Hana (52 kg) se probojovala do 2. kola, ve kterém prohrála a dále do soutěže nepostoupila.

Komentář trenéra k hmotnostní kategori ve které startoval Pavel Bareš:

V této karegorii se od začátku soutěže děly nepochopitelné věci. Těsně před zahájením soutěže se přelosovávalo pořadí utkání jednotlivých závodníků. Na upozornění trenérů zde došlo k nesprávnému nalosování soutěžících. Náš závodník byl i nadále špatně nalosován. V průběhu jeho zápasu několikrát došlo

k chybným rozhodnutím rozhodčích, kteří rozhodovali jeho zápasy. I přes upozornění trenéra k výrazným změnám v dalších jeho zápasech nedošlo. Ve vyrovnaných zápasech tohoto závodníka vždy vyhrál jeho soupeř. Korunu všemu nasadilo poslední utkání v boji o bronzovou medaili, kdy byl uznán smyšlený ipon, který nebyl ani na videu patrný. O tom všem si můžeme myslet cokoli, ale fair play tento den zůstal před branami sportovní haly.

19. ročník KRALUPY CUP

15.10.2017 18:12

Ve dnech 14. 15. října se v Kralupech konal 19. ročník Kralupy Cup, kterého se zúčastnili také členové našeho oddílu. Ve svých věkových a váhových kategoriích vybojovali tato umístění:

4. místo  -  Dandar Vojtěch

Všem velmi úspěšným závodníkům blahopřeje k pěkným výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

ČESKÝ POHÁR TEPLICE

08.10.2017 19:54

Ve dnech 7. a 8.10. se v Teplicích konal Český pohár. Závodníci našeho oddílu ve svých věkových a váhových kategoriích vybojovali tato místa:

1. místo  -  Pokorná Natálie - (viz fotogalerie)

všechna svá utkání vyhrála před časovým limitem na ipon

3. místo  -  Hadravová Kristýna, Cibík Pavel (viz forogalerie)

5. místo  -  Dembinná Klára

6. místo  -  Plocar Jonáš

Všem výše jmenovaným blahopřejeme.

MĚLNICKÝ POHÁR

02.10.2017 10:44

Ve dnech 30.9. a 1.10.2017 pořádal Judo Klub DDM Mělník 4. ročník MĚLNICKÉHO POHÁRU s mezinárodní účastí. Závodníci  našeho oddílu se ve svých věkových a váhových kategoriích umístili takto:

1. místo  -  Vondráček Jonáš, Pokorná Natálie, Sojka Marek

2. místo  -  Cibík Pavel, Plocar Jonáš, Darsa Filip, Vítová Nikola, Bačina Michael,

Herman Ondřej, Dočekal Jan

4. místo  -  Darsa Jakub, Samek Robert

VŠEM NAŠIM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME.

ŘÍČANY CUP

24.09.2017 20:00

Ve dnech 23. a 24. září pořádal JUDO CLUB KYKLOP Říčany 2. ročník "ŘÍČANY CUP". Této soutěže se z našeho oddílu zúčastnilo celkem 14 závodníků. Ve svých věkových a váhových kategoriích se umístili takto:

1. místo  -  Hadravová Kristýna - viz fotogalerie (4 vítězné zápasy)

Bareš Pavel - viz fotogalerie (5 vítězných zápasů)

2. místo  -  Kynclová Anna - viz fotogalerie, Darsa Filip, Cibík Pavel, Bačina Michalel

3. místo  -  Dandar Vojtěch, Darsa Jakub, Briš Daniel, Dočekal Jan - viz fotogalerie,

Sojka Marek - viz fotogalerie

4. místo  -  Samek Robert, Machač Marek

5. místo  -  Bonczkovský Jan

Všem našim závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu N62.

ČESKÝ POHÁR BRNO

24.09.2017 19:37

Ve dnech 16. a 17. září se v Brně uskutečnil Český pohár. Z našeho oddílu se této soutěže zúčastnila Hadravová Kristýna, která ve své věkové a váhové kategorii vybojovala zlatou medaily. Druhá závodnice Pokorná Natálie ve své věkové a váhové kategorii skončila na pěkném 4. místě. V této váhové karegorii startovaly dvě závodnice z Polska. Za zmínku stojí i to, že jedna z těchto závodnic vážila rovných 150 kg.

Blahopřejeme oběma našim závodnicím.

ČESKÝ POHÁR - MEZINÁRODNÍ VELKÁ CENA CHOMUTOVA

11.06.2017 20:08

V sobotu 10. června se v Chomutově uskutečnil Český pohár - Mezinárodní Velká cena kategorií U15 a U18. Této soutěže se z našeho oddílu zúčastnila minivýprava 5ti závodníků. Ve svých váhových a věkových kategoriích vybojovali:

1. místo  -  Hadravová Kristýna

2. místo  -  Pokorná Natálie, Cibík Pavel

3. místo  -  Dembinná Klára, Bareš Pavel

Za pozornost stojí i to, že ze 73 hodnocených oddílů se naši závodníci jako družstvo při součtu medailových umístění umístili na krásném 7. místě.

V neděli 11. června pokračovala soutěž Mezinárodní Velkou cenou kategorií U13. Této soutěže se z našeho oddílu zúčastnil pouze Darsa Filip. Ve své váhové kategorii z 8 účastníků vybojoval bronzovou medaili.

Blahopřejeme k pěkným výsledkům a vzorné reprezentaci oddílu všem zúčastněným závodníkům.