SPORTOVNÍ VÝSLEDKY ČLENŮ NAŠEHO ODDÍLU

III. JUDO CHAMPION CUP NOVÝ BOR

04.06.2017 19:22

Oddíl SK JUDO Nový Bor pořádal v sobotu 3.6.2017 mezinárodní turnaj v judu. Za náš oddíl startovalo celkem 5 závodníků a jak je již zvykem všichni si přivezli medaile. Ve svých váhových a věkových kategoriích se umístili:

1. místo  -  Němeček Matouš, Němeček Šimon (viz fotogalerie), Darsa Filip

3. místo  -  Darsa Jakub, Javůrek Jonáš

BLAHOPŘEJEME K  MÍSTŮM NA STUPNÍCH VÍTĚZŮ.

KRAJSKÝ PŘEBOR - 2. ČÁST - BENEŠOV a VELKÁ CENA MĚSTA MOSTU

28.05.2017 19:44

Dne 27. května se v Benešově konala 2. část krajského přeboru kategoríí U9 a U18.

Za náš oddíl startovalo celkem 13 závodníků ze kterých pouze tři se neumístili do 3. místa.

(viz fotogalerie)

Ve stejném termínu se Němeček Matouš zúčastnil VC města Mostu. Tak jako jeho bratr Šimon z Benešova i on si z Mostu přivezl zlatou medaili. Mimo zlaté medaile si také přivezl pohár jako nejtechničtější závodník kategorie U11 chlapci. Je to jeho osobní ohodnocení ale také ohodnocení práce trenérů oddílu N62.

Všem úspěšným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.

Pohár města Příbrami a Jesenický pohár

21.05.2017 15:54

Dne 20.5. se zúčastnili členové našeho oddílu soutěží v Příbrami a Jesenici. Ve své věkové a váhové kategorii se umístili na prvním místě Cibík Pavel, Bareš Pavel, Rus Vojtěch, Němeček Matouš, Němeček Šimon, Darsa Filip. Druhé místo obsadili Hadravová Kristýna a Dandar Vojtěch. Třetí příčku vybojovali Fryjauf Pavel a Darsa Jakub.

Z výsledků je patrné, že sobotní účast našich závodníků na dvou frontách byla velice úspěšná. Všem medailistům děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.

MEMORIÁL H.TAUDA CHOMUTOV

14.05.2017 19:32

Dne 13. května se 3 naši závodníci v Chomutově zúčastnili Memoriálu H.Tauda. V kategorii U9 startoval Šimon Němeček a Jakub Darsa. Šimon vybojoval ve své váhové kategorii 1. místo a Jakub ve své váhové kategorii 2. místo. V kategorii U 11 startoval Matouš Němeček, který ve své váhové kategorii vybojoval 1. místo (viz fotogalegie).

Všem třem závodníků k výborným výsledkům blahopřejeme.

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV DOROSTENEK TURNOV

14.05.2017 19:06

Dne 13. května se v Turnově konalo MČR družstev dorostenek, kterého se zúčastnilo celkem 7 družstev. O postup do finále se bojovalo ve dvou skupinách. Jedna skupina byla tříčlenná a jedna čtyřčlenná. Los k nám nebyl milostivý protože jsme byli nalosováni do té silnější čtyřčlenné ve které startovala družstva - loňský vítěz Ostrava, Brno a Jablonec. Družstva byla sedmičlenná, ale naše družstvo bylo šestičlenné, vzhledem k tomu, že se nám nepodařilo obsadit nejlehčí váhu do 44 kg. První zápas jsme vyhráli nad Jabloncem 4:2 a s Brnem a Ostravou jsme shodně prohráli 5:2. Z každé skupiny postupovala první dvě družstva do finále. Protože jsme skončili v naší skupině  na třetím místé tak do finále postoupila družstva Brna a Ostravy. Přesto musím děvčata pochválit pro maximální bojovnost a musíme věřit, že se nám v příštím roce povede lépe.

BEROUN - UZAVŘENÁ BODOVANÁ SOUTĚŽ A TURNAJ MĚSTA BEROUNA

07.05.2017 09:38

Dne 6. května se v Berouně konala uzavřená bodovaná soutěž Středočeského kraje mladších žáků a žákyň a turnaj města Berouna v kategorii mláďat a staršího žactva.

Z našeho oddílu se ve svých váhových a věkovýc kategoriích umístili:

1. místo  -  Darsa Filip, Němeček Šimon (viz fotogalerie), Bačina Michael

2. místo  -  Fryjauf Jiří, Franěk Šimon, Briš Daniel (viz fotogalerie), Rus Vojtěch,

Sušický František, Kurhan Stanislav, Plocar Jonáš

3. místo  -  Dandar Vojtěch, Machač Marek (viz fotogalerie), Darsa Jakub, Bonczkovský Jan

4. místo  -  Beneš Matouš, Kochlíček Jakub

Všem našim závodníkům blahopřejeme za vzornou reprezentaci oddílu judo N62.

JUDO CUP KAMENICE

24.04.2017 09:29

Ve dnech 22. a 23. dubna se v Kamenici, Praha - východ konal 6. ročník Judo Cup Kamenice. Této dvoudenní soutěže se z našeho oddílku zúčastnilo celkem 11 závodníků a z toho si jich 9 vybojovalo medaile. Ve svých váhových a věkových kategoriích se umístili:

1. místo  -  Bačina Michael, Dandar Vojtěch, Pokorná, Natálie, Darsa Filip

2. místo  -  Němeček Matouš, Franěk Šimon (viz fotogalerie), Plocar Jonáš,

Cibík Pavel

3. místo  -  Pelikánová Máša

4. místo  -  Dvořáková Anna, Darsa Jakub

Všem jedenácti závodníkům blahopřejeme za umístění a vzornou reprezentaci oddílu judo N62.

VELKÁ CENA MLADÉ BOLESLAVI

09.04.2017 19:16

V sobotu 8. dubna se 10 závodníků z našeho oddílu zúčastnilo Velké ceny Mladé Boleslavi. Ve svých váhových a věkových kategoriích se umístili:

1. místo  -  Hadravová Kristýna, Darsa Filip, Němeček Matouš, Němečel Šimon,

Bačina Michael, Pokorná Natálie

2. místo  -  Pulcová Anastázie, Cibík Pavel. Pavel neměl ve své váhové kategorii

soupeře a musel startovat ve vyšší váhové kategorii kde podal velmi

pěkný výkon.

4. místo  -  Bačina Daniel, Samek Robert

ZA VELMI PĚKNÉ VÝSLEDKY VŠEM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI.

KRAJSKÉ MISTROVSTVÍ STŘEDNÍCH ČECH - PRVNÍ ČÁST

02.04.2017 13:15

V sobotu 1. dubna se v Kolíně konalo Krajské mistrovství Středních Čech. Závodníci z našeho oddílu se v jednotlivých kategoriích umístili takto:

kategorie U 11  -  2. místo : Němeček Matouš

3. místo : Bačina Daniel