SPORTOVNÍ VÝSLEDKY ČLENŮ NAŠEHO ODDÍLU

JARNÍ PRÁZDNINY - PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR KLADNO

02.03.2018 11:42

Tak jako každý rok o jarních a letních prázdninách se oddíl judo N62 a jeho členové účastní sportovní náplně na příměstských táborech kladenských dětí. V hale BIOS, kde judisté trénují, mohly ve dnech 26. a 27. února kladenské děti shlédnout ukázky juda. Pod odborným dohledem trenéra Václava Nováka a členů oddílu N62 si mohly některé techniky vyzkoušet. Několik z nich se již při ukázkách rozhodlo vyzkoušet si judo v oddíle N62. Této akce se zúčastnilo 50 spokojených dětí ve věku od 5 - 14 let.

VIZ FOTOGALERIE

VELKÁ CENA - ÚSTÍ n/L.

18.02.2018 19:03

Ve dnech 17. a 18. února se v Ústí nad Labem uskutečnila Velká cena, které se zúčastnili také naši závodníci a vybojovali tato umístění:

1. místo - Němeček Matouš (viz fotogalerie), Darsa Jakub

3. místo - Němeček Šimon (viz fotogalerie), Balcarová Ludmila,

                 Machač Marek

Všem úspěšným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu N62. 

KRAJSKÉ MISTROVSTVÍ STŘEDNÍCH ČECH

12.02.2018 19:25

V neděli 11. února se v Týnci nad Labem uskutečnilo krajské mistrovství Středních Čech. 

Z našeho oddílu se umístili:

1. místo :  Cibík Pavel, Plocar Jonáš

2. místo :  Pokorná Natálie, Tomsa Kryštof, Merfaitová Adéla

3. místo :  Folttiny Jan

4. místo :  Darsa Filip, Javůrek Jonáš

V  soutěži družstev starších žáků jsme se umístili na 2. místě. 

Soutěže se zúčastnila celkem 4 družstva. 

VIZ FOTOGALERIE

28. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO TURNAJE - AUDINCOURT - FRANCIE

08.02.2018 11:26

Po desetileté přestávce se 14 členů našeho oddílu zúčastnilo mezinárodního turnaje ve Francii, který se uskutečnil 3. - 4. února 2018 ve městě Audincourt.

Toto město je známé továrnou na výrobu automobilů Peugeot a pěkným muzeem s expozicí výrobků této firmy, která nevyráběla jen automobily. Toto muzeum jsme také navštívili.

Podstatné jsou však především sportovní výsledky, kterých naši judiské dosáhli. Turnaje se zúčastnilo 1100 judistů  z 10 států. Naše minivýprava jako družstvo se umístila na pěkném 13. místě z celkového počtu 62 oddílů.

Zlaté medaile vybojovali: bratři Filip a Jakub Darsové, Šimon Němeček,

                                    Pavel Bareš a Klára Dembinná

Stříbrné medaile vybojovali: Vojtěch Dandar, Hana Kynclová 

                                         a Jan Dočekal

Bronzové medaile vybojovali: Jonáš Javůrek, Natálie Pokorná

                                          a Marek Sojka 

Na 5. místě se umístil Jiří Fryjauf, na 7. místě Matouš Němeček a na 9. místě Pavel Fryjauf.

Poděkování vedoucího zájezdu a trenéra Václava Nováka patří všem zúčastněným a především proviantu Michaele Darsové, Haně Javůrkové a Jarmile Novákové.

Velký dík patří také tlumočníkovi Janu Pietroškovi za obětavou službu pro oddíl. Poděkování si zaslouží i dopravce pan Peterka za bezpečnou a spolehlivou dopravu.Těšíme se na další ročník turnaje a věříme, že bude úspěšnější než ten letošní. 

Foto ze soutěže viz fotogalerie.

VELKÁ CENA LITOMĚŘICE

08.02.2018 11:22

Děkujeme pořadateli VC Litoměřice za dodatečné zaslání zlatých medailí pro naše závodníky Pavla Cibíka a Jonáše Plocara. 

POHÁR NADĚJÍ OLOMOUC a VELKÁ CENA LITOMĚŘICE

28.01.2018 16:00

Boj na dvou frontách.

V sobotu 27.1. se zúčastnila Poháru nadějí v Olomouci naše závodnice Natálie Pokorná. V dobře obsazené váhové karegorii obsadila pěkné 5. místo.

Ještě úspěšnější byli naši závodníci na Velké ceně Litoměřic. Ve svých váhových a věkových kategoriích obsadili 1. místo Cibík Pavel, Plocar Jonáš (viz fotogalerie),  2. místo vybojoval Darsa Filip (viz fotogalerie) a 5. místo obsadil Javůrek Jonáš.

Nový soutěžní rok se rozjíždí dobře, tak ať se skvělé výsledky jen množí. Úspěšným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.

Nechválíme však pořadatele VC Litoměřice. Příště ať lépe počítají medaile, protože nebudí dobrý dojem ze soutěže, když na 1. místa chybí zlaté medaile. Toto potkalo i naše dva vítězné závodníky.

 

 

 

LIBEREC - PODJEŠTĚDSKÉ NOVOROČNÍ POPRÁNÍ - 5.ROČNÍK

21.01.2018 17:38

V sobotu 20. ledna se v Liberci konal 5. ročník Podještědského novoročního poprání. 

Za náš oddíl startovala v kategorii U9  Anička Durecová (viz fotogalerie)  a v katregorii U11 Marek Machač (viz fotogalerie)Oba závodníci vybojovali krásná 1. místa. Svými zlatými medailemi dali tak příklad pro ostatní členy oddílu jaké výsledky se na soutěžích v letošním roce od nich očekávají.

Aničce i Markovi blahopřejeme za vzornou reprezentaci oddílu judo N62.

23. VÁNOČNÍ TURNAJ - ZBRASLAV A SOUTĚŽNÍ RANDORI V TEPLICÍCH

17.12.2017 19:06

V sobotu 16. prosince pořádal oddíl LTC  JUDO ZBRASLAV svůj 23. vánoční turnaj. Této soutěže se zúčastnili i dva soutěžící z císařské gardy japonského císaře Jamašity sourozenci Matouš a Šimon Němečkovi. Ve své váhové a věkové kategorii obsadili jako vždy 1. místo. Na paty jim šlapal třetí závodník za náš oddíl Vojtěch Dandar, který obsadil ve své váhové a věkové kategorii 2. místo. 

(VIZ FOTOGALERIE)

 

Ve stejném termínu se uskutečnilo v Teplicích soutěžní randori, kterého se z našeho oddílu zúčastnila Anna Durecová a v kategorii přípravka vybojovala pěkné 2. místo.

 

Všem čtyřem našim úspěšným závodníkům blahopřejeme za vzornou reprezentaci oddílu.

 

 

OSLAVA ÚSPĚCHŮ Z MČR 2017

09.12.2017 20:09

Na slavnostní večeři do restaurace GALERIE Kladno k oslavě úspěchů z MČR v roce 2017 přijali pozvání od trenéra Václava Nováka judisté Pokorná Natálie, Hadravová Kristýna, Dembinná Klára, Cibík Pavel a Bareš Pavel (viz fotogalerie).

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

09.12.2017 12:30

Ve středu 6. prosince se v dojo oddílu N62 Kladno konala pro členy oddílu a jejich rodiče mikulášská nadílka. Po zahájení a uvítání všech přítomných předvedli mladí judisté náplň tréninkové jednotky (foto č. 2-6). Poté seznámil vedoucí trenér Václav Novák přítomné se sportovními výsledky členů oddílu judo N62 Kladno od ledna 2017 do 2. prosince 2017 v tomto znění:

Závodníci se zúčastnili celkem 40 soutěží v ČR a vybraní závodníci (Bareš P., Hadravová K.) 3 soutěží v zahraničí za reprezentaci výběru Středočeského kraje. Počet startujících judistů oddílu N62 Kladno byl 40. Na těchto soutěžích vybojovali celkem 80 prvních míst, 46 druhých a 40 třetích míst.

Tituly "Krajský přeborník" vybojovalo 9 závodníků. Ve svých věkových a váhových kategoriích jsou to judisté: Hadravová Kristýna, která vybojovala tituly jak ve starších žákyních, tak i v dorostenkách. Dále získali titul "Krajský přeborník" Franěk Šimon, Bareš Pavel, Němeček Šimon, Bačina Michael, Pokorná Natálie, Darsa Filip a Kurhan Stanislav. V "Přeboru ČR" starších žáků vybojoval bronzovou medaili Cibík Pavel. V "Mistrovství ČR dorostenek " Pokorná Natálie vybojovala bronzovou medaili. Dále se umístili na pěkném 5. místě Bareš Pavel v kategogii starších žáků, Hadravová Kristýna v kategorii starších žákyň a dorostenek a Dembinná Klára v kategorii dorostenek. V "Mistrovství ČR družstev dorostenek" naše děvčata vybojovala ze sedmi oddílů 5. místo. Dále na MČR starších žáků a žákyň družstev z našeho oddílu startovali na hostování 2 závodníci. Bareš Pavel za oddíl Čáslav a Hadravová Kristýna za oddíl Mělník. S těmito oddíly oba závodníci vybojovali stříbrnou medaili. Za zmínku stojí to, že všechna svá utkání ve kterých startovali za tato družstva, přesvědčivě vyhráli.

Dále naši dva nejlepší závodníci Bareš Pavel a Hadravová Kristýna šířili umění juda, které se naučili ve svém oddíle, i na zahraničních soutěžích. Ve výběru Středočeského kraje se zúčastnili evropských turnajů kategorie "A" judistů do 16ti let v Polsku a Maďarsku. Hadravová Kristýna vybojovala v silné konkurenci zahraničních závodníků 2x sedmé místo a Bareš Pavel byl 1x sedmý.

Po přečtení této zprávy následovalo vyhodnocení nejlepších sportovců oddílu judo N62 Kladno za rok 2017.

Kategorie:přípravka        -  Němeček Šimon, Durecová Anna

                  mláďata         -  Němeček Matouš

                  mladší žáci     -  Darsa Filip

                  starší žáci       -  Cibík Pavel

                  starší žákyně  -  Hadravová Kristýna

                  dorostenci      -  Sojka Marek

                  dorostenky     -  Pokorná Natálie

Současně byli vyhodnoceni a obdrželi diplomy "Za vzornou reprezentaci oddílu judo N62 Kladno v roce 2017: Bačina Michael, Darsa Jakub, Vondráček Jonáš, Briš Daniel, Vítová Nikola, Durecová Anna, Dandar Vojtěch, Bonczkovský Jan, Fryjauf Pavel, Machač Marek, Rus Vojtěch, Javůrek Jonáš, Fryjauf Jiří, Kurhan Roman, Franěk Šimon, Bareš Pavel, Bouma Jiří, Plocar Jonáš, Hadravová Kristýna, Kurhan Stanislav, Kynclová Hana, Dočekal Jan, Bouma Jan, Dembinná Klára, Pelikánová Máša, Souček Tomáš (foto č. 7-8).

V závěru příjemného odpoledne oddílového setkání přítomné navštívil Mikuláš s andělem a čertem, kteří rozdali zúčastněným judistům mikulášskou nadílku (foto č. 9-19). Při této příležitosti vedení oddílu děkuje paní Maškové za pomoc a ochotu při přípravě této nadílky.

Po rozdání balíčků obstaralo nejsladší závěr mikulášského setkání silné rodičovské jádro pod vedením paní Javůrkové doplněné o paní Němečkovou, Cibíkovou a Darsovou (foto č. 22), které předaly trenéru V. Novákovi velký dort se znakem oddílu k 55. výročí založení oddílu judo N62 Kladno (foto č. 23-25). O tuto sladkost se podělili přítomní mladí judisté. Také těmto maminkám patří velký dík k přispění velmi hezké atmosféry. Na mikulášské nadílce byli přítomni i zástupci tisku "Kladenský deník" a internetového deníku "Vaše Kladno". 

VIZ FOTOGALERIE

 

 

Záznamy: 81 - 90 ze 113
<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>

8.ročník - Memoriál Václava Břízy Kamenice