SPORTOVNÍ VÝSLEDKY ČLENŮ NAŠEHO ODDÍLU

POHÁR NADĚJÍ OLOMOUC a VELKÁ CENA LITOMĚŘICE

28.01.2018 16:00

Boj na dvou frontách.

V sobotu 27.1. se zúčastnila Poháru nadějí v Olomouci naše závodnice Natálie Pokorná. V dobře obsazené váhové karegorii obsadila pěkné 5. místo.

Ještě úspěšnější byli naši závodníci na Velké ceně Litoměřic. Ve svých váhových a věkových kategoriích obsadili 1. místo Cibík Pavel, Plocar Jonáš (viz fotogalerie),  2. místo vybojoval Darsa Filip (viz fotogalerie) a 5. místo obsadil Javůrek Jonáš.

Nový soutěžní rok se rozjíždí dobře, tak ať se skvělé výsledky jen množí. Úspěšným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.

Nechválíme však pořadatele VC Litoměřice. Příště ať lépe počítají medaile, protože nebudí dobrý dojem ze soutěže, když na 1. místa chybí zlaté medaile. Toto potkalo i naše dva vítězné závodníky.

 

 

 

LIBEREC - PODJEŠTĚDSKÉ NOVOROČNÍ POPRÁNÍ - 5.ROČNÍK

21.01.2018 17:38

V sobotu 20. ledna se v Liberci konal 5. ročník Podještědského novoročního poprání. 

Za náš oddíl startovala v kategorii U9  Anička Durecová (viz fotogalerie)  a v katregorii U11 Marek Machač (viz fotogalerie)Oba závodníci vybojovali krásná 1. místa. Svými zlatými medailemi dali tak příklad pro ostatní členy oddílu jaké výsledky se na soutěžích v letošním roce od nich očekávají.

Aničce i Markovi blahopřejeme za vzornou reprezentaci oddílu judo N62.

23. VÁNOČNÍ TURNAJ - ZBRASLAV A SOUTĚŽNÍ RANDORI V TEPLICÍCH

17.12.2017 19:06

V sobotu 16. prosince pořádal oddíl LTC  JUDO ZBRASLAV svůj 23. vánoční turnaj. Této soutěže se zúčastnili i dva soutěžící z císařské gardy japonského císaře Jamašity sourozenci Matouš a Šimon Němečkovi. Ve své váhové a věkové kategorii obsadili jako vždy 1. místo. Na paty jim šlapal třetí závodník za náš oddíl Vojtěch Dandar, který obsadil ve své váhové a věkové kategorii 2. místo. 

(VIZ FOTOGALERIE)

 

Ve stejném termínu se uskutečnilo v Teplicích soutěžní randori, kterého se z našeho oddílu zúčastnila Anna Durecová a v kategorii přípravka vybojovala pěkné 2. místo.

 

Všem čtyřem našim úspěšným závodníkům blahopřejeme za vzornou reprezentaci oddílu.

 

 

OSLAVA ÚSPĚCHŮ Z MČR 2017

09.12.2017 20:09

Na slavnostní večeři do restaurace GALERIE Kladno k oslavě úspěchů z MČR v roce 2017 přijali pozvání od trenéra Václava Nováka judisté Pokorná Natálie, Hadravová Kristýna, Dembinná Klára, Cibík Pavel a Bareš Pavel (viz fotogalerie).

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

09.12.2017 12:30

Ve středu 6. prosince se v dojo oddílu N62 Kladno konala pro členy oddílu a jejich rodiče mikulášská nadílka. Po zahájení a uvítání všech přítomných předvedli mladí judisté náplň tréninkové jednotky (foto č. 2-6). Poté seznámil vedoucí trenér Václav Novák přítomné se sportovními výsledky členů oddílu judo N62 Kladno od ledna 2017 do 2. prosince 2017 v tomto znění:

Závodníci se zúčastnili celkem 40 soutěží v ČR a vybraní závodníci (Bareš P., Hadravová K.) 3 soutěží v zahraničí za reprezentaci výběru Středočeského kraje. Počet startujících judistů oddílu N62 Kladno byl 40. Na těchto soutěžích vybojovali celkem 80 prvních míst, 46 druhých a 40 třetích míst.

Tituly "Krajský přeborník" vybojovalo 9 závodníků. Ve svých věkových a váhových kategoriích jsou to judisté: Hadravová Kristýna, která vybojovala tituly jak ve starších žákyních, tak i v dorostenkách. Dále získali titul "Krajský přeborník" Franěk Šimon, Bareš Pavel, Němeček Šimon, Bačina Michael, Pokorná Natálie, Darsa Filip a Kurhan Stanislav. V "Přeboru ČR" starších žáků vybojoval bronzovou medaili Cibík Pavel. V "Mistrovství ČR dorostenek " Pokorná Natálie vybojovala bronzovou medaili. Dále se umístili na pěkném 5. místě Bareš Pavel v kategogii starších žáků, Hadravová Kristýna v kategorii starších žákyň a dorostenek a Dembinná Klára v kategorii dorostenek. V "Mistrovství ČR družstev dorostenek" naše děvčata vybojovala ze sedmi oddílů 5. místo. Dále na MČR starších žáků a žákyň družstev z našeho oddílu startovali na hostování 2 závodníci. Bareš Pavel za oddíl Čáslav a Hadravová Kristýna za oddíl Mělník. S těmito oddíly oba závodníci vybojovali stříbrnou medaili. Za zmínku stojí to, že všechna svá utkání ve kterých startovali za tato družstva, přesvědčivě vyhráli.

Dále naši dva nejlepší závodníci Bareš Pavel a Hadravová Kristýna šířili umění juda, které se naučili ve svém oddíle, i na zahraničních soutěžích. Ve výběru Středočeského kraje se zúčastnili evropských turnajů kategorie "A" judistů do 16ti let v Polsku a Maďarsku. Hadravová Kristýna vybojovala v silné konkurenci zahraničních závodníků 2x sedmé místo a Bareš Pavel byl 1x sedmý.

Po přečtení této zprávy následovalo vyhodnocení nejlepších sportovců oddílu judo N62 Kladno za rok 2017.

Kategorie:přípravka        -  Němeček Šimon, Durecová Anna

                  mláďata         -  Němeček Matouš

                  mladší žáci     -  Darsa Filip

                  starší žáci       -  Cibík Pavel

                  starší žákyně  -  Hadravová Kristýna

                  dorostenci      -  Sojka Marek

                  dorostenky     -  Pokorná Natálie

Současně byli vyhodnoceni a obdrželi diplomy "Za vzornou reprezentaci oddílu judo N62 Kladno v roce 2017: Bačina Michael, Darsa Jakub, Vondráček Jonáš, Briš Daniel, Vítová Nikola, Durecová Anna, Dandar Vojtěch, Bonczkovský Jan, Fryjauf Pavel, Machač Marek, Rus Vojtěch, Javůrek Jonáš, Fryjauf Jiří, Kurhan Roman, Franěk Šimon, Bareš Pavel, Bouma Jiří, Plocar Jonáš, Hadravová Kristýna, Kurhan Stanislav, Kynclová Hana, Dočekal Jan, Bouma Jan, Dembinná Klára, Pelikánová Máša, Souček Tomáš (foto č. 7-8).

V závěru příjemného odpoledne oddílového setkání přítomné navštívil Mikuláš s andělem a čertem, kteří rozdali zúčastněným judistům mikulášskou nadílku (foto č. 9-19). Při této příležitosti vedení oddílu děkuje paní Maškové za pomoc a ochotu při přípravě této nadílky.

Po rozdání balíčků obstaralo nejsladší závěr mikulášského setkání silné rodičovské jádro pod vedením paní Javůrkové doplněné o paní Němečkovou, Cibíkovou a Darsovou (foto č. 22), které předaly trenéru V. Novákovi velký dort se znakem oddílu k 55. výročí založení oddílu judo N62 Kladno (foto č. 23-25). O tuto sladkost se podělili přítomní mladí judisté. Také těmto maminkám patří velký dík k přispění velmi hezké atmosféry. Na mikulášské nadílce byli přítomni i zástupci tisku "Kladenský deník" a internetového deníku "Vaše Kladno". 

VIZ FOTOGALERIE

 

 

10. ROČNÍK BEROUNSKÉHO TURNAJE

03.12.2017 15:42

"BEROUNSKÝ MASAKR"

V sobotu 2. prosince pořádal oddíl judo Beroun již 10. ročník Berounského turnaje o putovní pohár města Berouna. Za náš oddíl startovalo celkem 14 závodníků a všichni vybojovali medaile.

1. místo  -  Hadravová Kristýna, Bareš Pavel, Cibík Pavel,

                   Vondráček Jonáš, Bačina Michael, Němeček Šimon,

                   Němeček Matouš, Fryjauf Pavel, Dandar Vojtěch,

                   Bonczkovský Jan

3. místo  -  Fryjauf Jiří, Plocar Jonáš, Durecová Anna, Kynclová Hana


K završení výborných výsledků našich závodníků chybělo vítězství v soutěži o putovní pohár města Berouna. V hodnocení výsledků pětičlenných družstev jsme o 1. místo soupeřili s oddílem Judo Kralupy n.Vlt.

První kritérium, které určovalo umístění družstva, byl počet vítězství nominovaných závodníků v dané váhové kategorii. Ten jsme měli stejný jako Kralupy. Další kritérium počet vyhraných zápasů byl stejný ale rozhodlo třetí kritérium součet skutečné váhy nominovaných závodníků, ve které rozhodoval nižší váhový limit. Tady jsme byli o několi kilogramů těžší a pohár tak získalo družstvo Kralup. 


DĚKUJEME VŠEM ZÁVODNÍKŮM ZA VYNIKAJÍCÍ VÝSLEDKY NA TOMTO TURNAJIPODZIMNÍ TURNAJ DĚČÍN

26.11.2017 17:12

V sobotu 25. 11. pořádal Ddm Děčín "Podzimní turnaj". Z našeho oddílu se tohoto turnaje  zúčastnili 4 závodníci, kteří ve svých věkových a váhových kategoriích vybojovali tato umístění:

2. místo  -  Němeček Matouš, Sojka Marek

3. místo  -  Dočekal Jan, Samek Robert

Všem úspěšným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu..

 

LUNA CUP LOUNY

06.11.2017 21:18

V sobotu 4. listopadu se zúčastnili naši závodníci LUNA CUPU V LOUNECH. Ve svých věkových a váhových kategoriích vybojovali tato umístění:

1. místo  -  Němeček Šimon

2. místo  -  Durecová Anna, Vondráček Jonáš

3. místo  -  Dandar Vojtěch, Briš Daniel, Bačina Michael

4. místo  -  Darsa Jakub

Všem našim závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci. 

MISTROVSTVÍ ČR DOROSTENCŮ A DOROSTENEK - BRNO

05.11.2017 19:02

V sobotu 4. listopadu se v Brně konalo MČR dorostenců a dorostenek, kterého se z našeho oddílu zúčastnily 3 dorostenky. Tyto závodnice dosáhly velmi pěkných výsledků. 

Ve váze +70 kg vybojovala Pokorná Natálie bronzovou medaili (viz fotogalerie). V této váze startovalo celkem 12 závodnic. 

Ve váze do 70 kg startovalo celkem 11 závodnic a naše závodnice Dembinná Klára v boji o bronzovou medaili svůj zápas prohrála a získala tak 5. místo.

Ve váhové kategorii do 57 kg startovala Hadravová Kristýna a v boji o bronzovou medaili také svůj zápas prohrála a získala tak 5. místo. V této kategorii startovalo celkem 20 závodnic.

Všem třem blahopřeme za pěkné umístění.

EVROPSKÝ "A" TURNAJ STARŠÍCH ŽÁKŮ A ŽÁKYŇ - VARŠAVA

30.10.2017 08:39

V měsíci září s ve Varšavě uskutečnil "Evropský  "A" turnaj starších žáků a žákyň". Tohoto turnaje se zúčastnilo 32 evropských států, reprezentační výběr USA a Brazilie. Českou republiku zastupovaly výběry závodníků ze všech krajů. Do výběru Středočeského kraje byla nominována závodnice našeho oddílu Kristýna Hadravová (viz fotogalerie), která ve své váhové kategorii vybojovala velmi pěkné 7. místo. Bylo to nejlepší umístění závodnice z celého výběru Středočeského kraje.

Blahopřejeme Kristýně za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

Záznamy: 81 - 90 ze 108
<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>

8.ročník - Memoriál Václava Břízy Kamenice