SPORTOVNÍ VÝSLEDKY ČLENŮ NAŠEHO ODDÍLU

VELKÁ CENA HRADCE KRÁLOVÉ

04.03.2018 20:13

V sobotu 3. března se zúčastnil člen našeho oddílu Plocar Jonáš VC Hradce Králové. Ve své věkové a váhové kategorii vybojoval pěkné 2. místo (viz fotogalerie).

Blahopřejeme Jonášovi ke stříbrné medaili.

JARNÍ PRÁZDNINY - PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR KLADNO

02.03.2018 11:42

Tak jako každý rok o jarních a letních prázdninách se oddíl judo N62 a jeho členové účastní sportovní náplně na příměstských táborech kladenských dětí. V hale BIOS, kde judisté trénují, mohly ve dnech 26. a 27. února kladenské děti shlédnout ukázky juda. Pod odborným dohledem trenéra Václava Nováka a členů oddílu N62 si mohly některé techniky vyzkoušet. Několik z nich se již při ukázkách rozhodlo vyzkoušet si judo v oddíle N62. Této akce se zúčastnilo 50 spokojených dětí ve věku od 5 - 14 let.

VIZ FOTOGALERIE

VELKÁ CENA - ÚSTÍ n/L.

18.02.2018 19:03

Ve dnech 17. a 18. února se v Ústí nad Labem uskutečnila Velká cena, které se zúčastnili také naši závodníci a vybojovali tato umístění:

1. místo - Němeček Matouš (viz fotogalerie), Darsa Jakub

3. místo - Němeček Šimon (viz fotogalerie), Balcarová Ludmila,

Machač Marek

Všem úspěšným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu N62.

KRAJSKÉ MISTROVSTVÍ STŘEDNÍCH ČECH

12.02.2018 19:25

V neděli 11. února se v Týnci nad Labem uskutečnilo krajské mistrovství Středních Čech.

Z našeho oddílu se umístili:

1. místo :  Cibík Pavel, Plocar Jonáš

2. místo :  Pokorná Natálie, Tomsa Kryštof, Merfaitová Adéla

3. místo :  Folttiny Jan

4. místo :  Darsa Filip, Javůrek Jonáš

V  soutěži družstev starších žáků jsme se umístili na 2. místě.

Soutěže se zúčastnila celkem 4 družstva.

28. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO TURNAJE - AUDINCOURT - FRANCIE

08.02.2018 11:26

Po desetileté přestávce se 14 členů našeho oddílu zúčastnilo mezinárodního turnaje ve Francii, který se uskutečnil 3. - 4. února 2018 ve městě Audincourt.

Toto město je známé továrnou na výrobu automobilů Peugeot a pěkným muzeem s expozicí výrobků této firmy, která nevyráběla jen automobily. Toto muzeum jsme také navštívili.

Podstatné jsou však především sportovní výsledky, kterých naši judiské dosáhli. Turnaje se zúčastnilo 1100 judistů  z 10 států. Naše minivýprava jako družstvo se umístila na pěkném 13. místě z celkového počtu 62 oddílů.

Zlaté medaile vybojovali: bratři Filip a Jakub Darsové, Šimon Němeček,

Pavel Bareš a Klára Dembinná

Stříbrné medaile vybojovali: Vojtěch Dandar, Hana Kynclová

a Jan Dočekal

Bronzové medaile vybojovali: Jonáš Javůrek, Natálie Pokorná

a Marek Sojka

Na 5. místě se umístil Jiří Fryjauf, na 7. místě Matouš Němeček a na 9. místě Pavel Fryjauf.

Poděkování vedoucího zájezdu a trenéra Václava Nováka patří všem zúčastněným a především proviantu Michaele Darsové, Haně Javůrkové a Jarmile Novákové.

Velký dík patří také tlumočníkovi Janu Pietroškovi za obětavou službu pro oddíl. Poděkování si zaslouží i dopravce pan Peterka za bezpečnou a spolehlivou dopravu.Těšíme se na další ročník turnaje a věříme, že bude úspěšnější než ten letošní.

Foto ze soutěže viz fotogalerie.

VELKÁ CENA LITOMĚŘICE

08.02.2018 11:22

Děkujeme pořadateli VC Litoměřice za dodatečné zaslání zlatých medailí pro naše závodníky Pavla Cibíka a Jonáše Plocara.

POHÁR NADĚJÍ OLOMOUC a VELKÁ CENA LITOMĚŘICE

28.01.2018 16:00

Boj na dvou frontách.

V sobotu 27.1. se zúčastnila Poháru nadějí v Olomouci naše závodnice Natálie Pokorná. V dobře obsazené váhové karegorii obsadila pěkné 5. místo.

Ještě úspěšnější byli naši závodníci na Velké ceně Litoměřic. Ve svých váhových a věkových kategoriích obsadili 1. místo Cibík Pavel, Plocar Jonáš (viz fotogalerie),  2. místo vybojoval Darsa Filip (viz fotogalerie) a 5. místo obsadil Javůrek Jonáš.

Nový soutěžní rok se rozjíždí dobře, tak ať se skvělé výsledky jen množí. Úspěšným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.

Nechválíme však pořadatele VC Litoměřice. Příště ať lépe počítají medaile, protože nebudí dobrý dojem ze soutěže, když na 1. místa chybí zlaté medaile. Toto potkalo i naše dva vítězné závodníky.

LIBEREC - PODJEŠTĚDSKÉ NOVOROČNÍ POPRÁNÍ - 5.ROČNÍK

21.01.2018 17:38

V sobotu 20. ledna se v Liberci konal 5. ročník Podještědského novoročního poprání.

Za náš oddíl startovala v kategorii U9  Anička Durecová (viz fotogalerie)  a v katregorii U11 Marek Machač (viz fotogalerie)Oba závodníci vybojovali krásná 1. místa. Svými zlatými medailemi dali tak příklad pro ostatní členy oddílu jaké výsledky se na soutěžích v letošním roce od nich očekávají.

Aničce i Markovi blahopřejeme za vzornou reprezentaci oddílu judo N62.

23. VÁNOČNÍ TURNAJ - ZBRASLAV A SOUTĚŽNÍ RANDORI V TEPLICÍCH

17.12.2017 19:06

V sobotu 16. prosince pořádal oddíl LTC  JUDO ZBRASLAV svůj 23. vánoční turnaj. Této soutěže se zúčastnili i dva soutěžící z císařské gardy japonského císaře Jamašity sourozenci Matouš a Šimon Němečkovi. Ve své váhové a věkové kategorii obsadili jako vždy 1. místo. Na paty jim šlapal třetí závodník za náš oddíl Vojtěch Dandar, který obsadil ve své váhové a věkové kategorii 2. místo.

(VIZ FOTOGALERIE)

Ve stejném termínu se uskutečnilo v Teplicích soutěžní randori, kterého se z našeho oddílu zúčastnila Anna Durecová a v kategorii přípravka vybojovala pěkné 2. místo.

Všem čtyřem našim úspěšným závodníkům blahopřejeme za vzornou reprezentaci oddílu.