SPORTOVNÍ VÝSLEDKY ČLENŮ NAŠEHO ODDÍLU

TURNAJ MĚSTA BEROUNA

17.06.2018 17:06

V sobotu 16. června se v Králově Dvoře konal Turnaj města Berouna. Za náš oddíl startovalo celkem 11 závodníků a 10 si přivezlo medaile za tato umístění:

1. místo  -  Balcarová Ludmila, Dandar Vojtěch, Plocar Jonáš

2. místo  -  Javůrek Jonáš, Darsa Jakub, Němeček Šimon, Machač Marek,

Cibík Pavel

3. místo  -  Bačina Michael, Vlasák Tomáš

5. místo  -  Němeček Matouš

Všem našim závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu N62 a blahopřejeme.

VIZ FOTOGALERIE.

ODDÍLOVÝ TURNAJ V BOWLINGU

10.06.2018 21:18

V pátek 8. června vedení oddílu N62 uspořádalo pro svoje nejmladší judisty oddílový turnaj v bowlingu. Turnaj byl uspořádán jako odměna pro nejúspěšnější závodníky za 1. pololetí roku 2018.

VIZ FOTOGALERIE

POHÁR NADĚJÍ KOLÍN

10.06.2018 21:13

V Kolíně se 9. 6. uskutečnil Pohár nadějí, kterého se  zúčastnilo 6 našich závodníků a vybojovali tato umístění:

1. místo  -  Durecová Anna, Balcarová Ludmila (viz fotogalerie),

Machač Marek (viz fotogalerie)

3. místo  -  Vlasák Tomáš, Drábek Martin,

5. místo  -  Bačina Michael

Judistickým nadějím blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.

ČESKÝ POHÁR CHOMUTOV

10.06.2018 21:04

V sobotu 9. června se v Chomutově uskutečnil Český pohár starších žáků a žákyň a dorostenců a dorostenek. Z tohoto turnaje si přivezli pěkné umístění starší žák Plocar Jonáš a dorostenka Hadravová Kristýna, kteří vybojovali stříbrné medaile. Natálie Pokorná  v kategorii dorostenek vybojovala 4. místo.

Blahopřejeme všem úspěšným závodníkům.

MVC o Pohár J.Verfla - Nový Bydžov

10.06.2018 20:17

Dne 2. června se tři dorostenci našeho oddílu zúčastnili Poháru J. Verfla v Novém Bydžově. Ve svých váhových kategoriích se umístili:

1. místo Dočekal Jan

2. místo Sojka Marek

3. místo Samek Robert

Všem třem závodníkům blahopřejeme k pěknému umístění.

DOROSTENECKÁ LIGA DRUŽSTEV ČÁSLAV

03.06.2018 13:44

DNE 2. ČERVNA SE USKUTEČNILO 1. KOLO DOROSTENECKÉ LIGY DRUŽSTEV V ČÁSLAVI. ZA DRUŽSTVO ČÁSLAVI STARTOVAL NA HOSTOVÁNÍ ČLEN NAŠEHO ODDÍLU PLOCAR JONÁŠ. ZA ZMÍNKU STOJÍ, ŽE Z 5-ti VYBOJOVANÝCH ZÁPASŮ VE ČTYŘECH ZVÍTĚZIL NA IPON A ZASLOUŽIL SE TAK SVÝM VÝKONEM, ŽE PO 1. KOLE JE DRUŽSTVO ČÁSLAVI V ČELE TÉTO SOUTĚŽE.

DĚKUJEME JONÁŠOVI ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠEHO ODDÍLU.

DEN DĚTÍ - DRUŽEC

03.06.2018 13:31

V sobotu 2. června mladí judisté oddílu N62 v sestavě Cibík Pavel, Darsa Jakub, Darsa Filip, Dandar Vojtěch a Dandarová Aneta předvedli svoje umění v ukázce juda v rámci oslavy Dne dětí v obci Družec. Ukázka se setkala s velkým úspěchem přihlížejících dětí a rodičů.

1. ročník ŠKOENERGO CUP MLADÁ BOLESLAV

27.05.2018 22:04

V sobotu 26. května se v Mladé Boleslavi konal 1. ročník ŠKOENERGO CUP na kterém členové našeho oddílu vybojovali tato umístění:

3. místo  -  Darsa Jakub, Bačina Michael

Na turnaji v Novém Boru byla Anna Durecová vyhodnocena jako nejtechničtější závodník turnaje.

ÚSPĚŠNÝM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME.

MISTROVSTVÍ ČR DOROSTENEK DRUŽSTVA - JABLONEC n. N., POHÁR JUDA - PŘÍBRAM, MEMORIÁL H.TAUDA - CHOMUTOV

14.05.2018 06:58

Žhavá květnová sobota.

Judisté judo klubu N62 Kladno bojovali 12. května  na třech frontách. Mladí borci od 7 - 12 let předváděli své umění na tatami v Příbrami a Chomutově. Dorostenky vyrazily do Jablonce nad Nisou na MČR dužstev kde udělaly rozhodně nejkvalitnější výsledek. V konkurenci pěti oddílů vybojovaly bronzové medaile a hodně málo chybělo (pouze 2 vítězství) a bylo to stříbro. Tak snad za rok.