SPORTOVNÍ VÝSLEDKY ČLENŮ NAŠEHO ODDÍLU

PČR OSTRAVA

22.10.2018 20:53

V neděli 21. října se v Ostravě konal "PŘEBOR ČR" starších žáků, kterého se z našeho oddílu zúčastnil PLOCAR JONÁŠ. Startoval ve váze do 50 kg kde bylo celkem 20 závodníků a po vyřazovacích kolech postoupil až do finále.

Po velkém boji podlehl svému  soupeři vybojoval stříbrnou medaili (viz fotogalerie).

Jonášovi k jeho vynikajícímu úspěchu blahopřejeme.

POHÁR SEVERU

22.10.2018 20:42

V sobotu 20.října se 5 závodníků našeho oddílu zúčastnilo ve Varnsdorfu soutěže "POHÁR SEVERU" s těmito výsledky:

1. místo  -  Javůrek Jonáš, Vlasák Tomáš

2. místo  -  Durecová Anna, Němeček Matouš

3. místo  -  Němeček Šimon

Viz fotogalerie.

Všem úspěšným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

KRALUPY CUP

14.10.2018 18:17

Ve dnech 13. a 14. října pořádal oddíl judo TJ Kralupy již 20. ročník KRALUPY CUP.

14.10.2018 18:08

Ve dnech 6. a 7. října se v Teplicích uskutečnil ČESKÝ POHÁR - Memoriál Václava Prokeše. Na tomto turnaji dosáhl nejlepšího výsledku člen našeho oddílu Jonáš Plocar, který kategorii starších žáků a dorostenců vybojoval vždy 1. místo (viz fotogalerie).

Blahopřejeme Jonášovi k vynikajícím výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

5. ROČNÍK MĚLNICKÉHO POHÁRU s mezinárodní účastí

30.09.2018 18:50

Ve dnech 29. a 30. září pořádal Judo Klub DDM Mělník již

5. ročník Mělnického poháru s mezinárodní účastí. Členové našeho oddílu vybojovali tato umístění:

1. místo  -  Kynclová Hana, Dembinná Klára

2. místo  -  Rus Adam, Rus Vojtěch, Štěpánek Karel, Sojka Marek

3. místo  -  Durecová Anna, Vlasák Tomáš, Dočekal Jan

4. místo  -  Samek Robert

5. místo  -  Louček Martin

VIZ FOTOGALERIE

VŠEM ÚSPĚŠNÝM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠEHO ODDÍLU.

3. ročník ŘÍČANY CUP

23.09.2018 18:08

Ve dnech 22. a 23. září se v Říčanech uskutečnil 3. ročník Poháru města Říčan. Závodníci z našeho oddílu vybojovali tato umístění:

1. místo  -  Balcarová Ludmila, Kynclová Hana, Rus Vojtěch

2. místo  -  Rus Adam, Vobora Jáchym, Rojek Tobiáš, Sojka Marek

3. místo  -  Vondráček Jonáš, Darsa Jakub, Dočekal Jan, Štěpánek Karel

VŠEM ÚSPĚŠNÝM ZÁVODNÍKŮM DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ODDÍLU N62 KLADNO.

Na této soutěží byl také přítomen MISTR EVROPY - JIŘÍ SOSNA  (viz fotogalerie).

ČESKÝ POHÁR BRNO

18.09.2018 07:47

V neděli 16. září se v Brně  konal 27. ročník mezinárodního turnaje - ČESKÝ POHÁR. Člen našeho oddílu Jonáš Plocar vybojoval ve své váze krásné 2. místo (viz fotogalerie), když až ve finále prohrál s Mistrem Slovenska.

BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VÝBORNOU REPREZENTACI ODDÍLU N62 KLADNO.

POLABSKÁ LIGA - NOVÝ BYDŽOV

09.09.2018 22:07

SKP Judo Nový Bydžov pořádal v sobotu 8. září 2018 již 4. kolo 31. ročníku Polabské ligy žáků. Za náš oddíl na této soutěži startovala Anna Durecová a vybojovala krásnou zlatou medaili (viz fotogalerie).

Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu N62.

LÉTO KLADENSKÝCH DĚTÍ 2018

25.08.2018 17:04

NA LETOŠNÍM LÉTĚ KLADENSKÝCH DĚTÍ SI UKÁZKY JUDA A TAKÉ NĚCO Z JUDA PŘIŠLO VYZKOUŠET V NĚKOLIKA TURNUSECH PŘES 200 SPOKOJENÝCH DĚTÍ. UKÁZKY JUDA POD VEDENÍM HLAVNÍHO TRENÉRA ODDÍLU JUDO N62 VÁCLAVA NOVÁKA PŘEDVÁDĚLI ČLENOVÉ ODDÍLU KRISTÝNA HADRAVOVÁ, KTERÁ JE DRŽITELKOU ZLATÉ MEDAILE Z MISTROVSTVÍ ČR A  BRONZOVÍ MEDAILISTÉ JONÁŠ PLOCAR A PAVEL CIBÍK.

VIZ FOTOGALERIE.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ BERLÍN - VfL-TEGEL - CUP 2018

27.06.2018 19:42

V sobotu 23. června se zúčastnili naši dva závodníci mezinárodního turnaje v Berlíně. Výborný výsledek dosáhl Jonáš Plocar (viz fotogalerie), který vybojoval 2 x stříbro a to v soutěži NE-WAZA a NASE-WAZA.

Pavel Cibík vybojoval ve své váhové kategorii bronzovou medaili.

Oběma závodníkům blahopřejeme ke vzorné reprezentaci.

Záznamy: 11 - 20 ze 74