SPORTOVNÍ VÝSLEDKY ČLENŮ NAŠEHO ODDÍLU

MEZINÁRODNÍ VELKÁ CENA A ČESKÝ POHÁR - NOVÝ BYDŽOV

27.05.2019 20:36

Ve dnech 25. a 26. května se v Novém Bydžově uskutečnila mezinárodní VC a Český pohár, kterého se zúčastnily oddíly z dvanácti států. Po oba dva dny se soutěže zúčastnili také závodníci z našeho oddílu. Ve velmi kvalitně obsazené soutěži vybojovali naši závodníci 2 stříbrné medaile - Durecová Anna a Cibík Pavel (viz fotogalerie). V boji o bronzovou medaili prohráli a získali tak pěkné 5. místo Sojka Marek a Plocar Jonáš.

Všem našim závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

2. ročník "ŠKOENERGO CUP" - MLADÁ BOLESLAV a "USK CUP" PRAHA

20.05.2019 11:16

V sobotu 18. května se v Mladé Boleslavi konal "2. ročník ŠKOENERGO CUP ". Členové našeho oddílu ve svých váhových a věkových kategoriích vybojovali tyto medaile:

ZLATÁ         -  Kříž Michal, Vobora Jáchym, Němeček Šimon,

Němeček Matouš

STŘÍBRNÁ  - Balcarová Ludmila, Louček Martin, Bonczkovský Jan

BRONZOVÁ - Hora Tadeáš, Dandar Vojtěch, Vondráček Jonáš,

Vlasák Tomáš, Hlaváč Petr, Švec Jan

Viz fotogalerie.

Současně se 18. května v Praze konal "USK CUP". Na tomto turnaji z našeho oddílu vybojovali zlaté medaile Hadravová Kristýna a Plocar Jonáš.

Blahopřejeme našim závodníkům a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

3. ročník - POHÁR JUDO PŘÍBRAM a JIGORO KANO CUP 2019 NOVÝ BOR

12.05.2019 17:29

Dne 11. 5. se zúčastnili členové našeho oddílu 3. ročníku "POHÁRU JUDO PŘÍBRAM". Ve svých věkových a váhových kategoriích vybojovali tyto medaile:

ZLATÁ          -  Němeček Šimon, Rus Vojtěch, Kříž Michal

STŘÍBRNÁ  -  Rus Adam, Vlasák Tomáš, Louček Martin,

Balcarová Ludmila

BRONZOVÁ - Němeček Matouš, Bena Matyáš

5. místo      - Javůrek Jonáš

(viz fotogalerie)

Ve stejný den - 11.5. vybojovala Durecová Anna zlatou medaili na "JIGORO KANO CUPU " v Novém Boru.

VŠEM NAŠIM ÚSPĚŠNÝM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ODDÍLU JUDO N62 KLADNO.

MEMORIÁL VÁCLAVA BŘÍZY - KAMENICE - 8. ročník

06.05.2019 11:26

Ve dnech 4. a 5. května se  v Kamenici konal 8. ročník Memoriálu Václava Břízy. Této soutěže se z našho oddílu zúčastnilo 23 závodníků. Ve svých věkových a váhových kategoriích se umístili:

VIZ FOTOGALERIE

VŠEM NAŠIM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ODDÍLU.

MISTROVSTVÍ ČR ŽEN

06.05.2019 11:18

Dne 27. dubna se zúčastnila členka našeho oddílu Kristýna Hadravová MČR žen v Jablonci n/N.

Vybojovala tak první republikovou medali v letošním roce, která má hodnotu bronzovou. Věříme, že to není poslední medaile z MČR, kterou naši závodníci v letošním roce vybojují.

Blahopřejeme Kristýnce k pěknému úspěchu.

19. ROČNÍK VELKÉ CENY MĚSTA MOSTU

28.04.2019 09:50

Dne 27. 4. 2018 se zúčastnili naši nejmladší judisté 19. ročmíku Velké ceny města Mostu o putovní pohár starosty města. Oddílovou výpravu tvořily dvě dívky a devět chlapců a všichni získali medaili.

ZLATOU          - Němeček Šimon, Vobora Jáchym, Kříž Michal

STŘÍBRNOU  -  Balcarová Ludmila, Durecová Anna, Drábek Martin,

Rojek Tobiáš, Darsa Jakub

BRONZOVOU - Hlaváč Petr, Vlasák Tomáš, Jenšovský Jan

Soutěž družstev vyhráli místní judisté, kteří měli větší počet závodníků než naši judisté. Přesto tato naše výprava vybojovala pěkné druhé místo z osmnácti zúčastněných oddílů.

VŠEM NAŠIM ÚSPĚŠNÝM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ODDÍLU N62 KLADNO.

KRAJSKÝ PŘEBOR - KOLÍN

16.04.2019 10:37

V sobotu 13. dubna se uskutečnil v Kolíně Krajský přebor kategorií U13, U15, U18 a družstev dorostenců. Z našeho oddílu se přeboru zúčastnilo 21 závodníků. Medailová umístění získali:

(VIZ FOTOGALERIE)

VŠEM ÚSPĚŠNÝM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ODDÍLU.

VII. ROČNÍK TURNAJE O POHÁR MĚSTA ČESKÉ LÍPY a MEZIODDÍLOVÝ TURNAJ NERATOVICE

07.04.2019 18:51

V sobotu 6. dubna se v České Lípě konal VII. ročník turnaje o pohár města. Za náš oddíl startovali 3 závodníci. Durecová Anna, Kříž Michal a Němeček Matouš vybojovali zlatou medaili a Balcarová Ludmila medaili stříbrnou. (VIZ FOTOGALERIE)

Dále se naši závodníci zúčastnili mezioddílového turnaje v Neratovicích, kterého se zúčastnilo celkem 250 závodníků. Ve svých váhových a věkových kategoriích judisté našeho oddílu vybojovali tato umístění:

01.04.2019 10:46

Ve dnech 30. a 31. března se 14 judistů našeho oddílu zúčastnilo Velké ceny města Ústí n/L. Ve svých věkových a váhových kategoriích vybojovali:

1. místo  -  Durecová Anna, Rus Vojtěch, Němeček Šimon,

Vobora Jáchym, Kříž Michal, Drábek Martin, Hlaváč Petr

2. místo  -  Balcarová Ludmila, Jenšovský Jan, Němeček Matouš

3. místo  -  Vlasák Tomáš, Vondráček Jonáš, Javůrek Jonáš

Nebodoval pouze 1 závodník, který nesplnil váhový limit a startoval tak ve vyšší váhové kategorii, kde byli silnější soupeři.

VŠEM NAŠIM ÚSPĚŠNÝM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠEHO ODDÍLU.

JARNÍ TURNAJ MLÁDEŽE - TEPLICE

24.03.2019 17:15

V sobotu 23.3. pořádal oddíl judo Stadion Teplice "Jarní turnaj mládeže". Z našeho oddílu se této soutěže zúčastnilo celkem 5 závodníků a ve svých věkových a váhových karegoriích vybojovali tato umístění:

1. místo  -  Balcarová Ludmila, Rojek Tobiáš, Kříž Michal

3. místo  -  Durecová Anna

4. místo VlasákTomáš

Úspěšným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

Záznamy: 11 - 20 ze 105