SPORTOVNÍ VÝSLEDKY ČLENŮ NAŠEHO ODDÍLU

VELKÁ CENA ČESKÉ TŘEBOVÉ VIII. ročník

21.01.2019 13:49

Česká Třebová není jen velké lokomotivní depo ale i dobré judo. Dne 20. ledna se zúčastnil člen našeho oddílu Jonáš PLOCAR VIII. ročníku VC České Třebové. V silné konkurenci obsadil ve své váhové kategorii 3. místo a vybojoval tak bronzovou medaili (viz fotogalerie).

Jonášovi blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu

PODJEŠTĚDSKÉ NOVOROČNÍ POPRÁNÍ - LIBEREC

13.01.2019 11:32

V sobotu 12. ledna pořádal oddíl SK Judo Liberec 6. ročník "Libereckého novoročního poprání". Z našeho oddílu se tohoto turnaje zúčastnila Anna Durecová a Ludmila Balcarová (viz fotogalerie). Obě děvčata si vybojovala zlaté medaile a zahájila tak úspěšně start do roku 2019.

BLAHOPŘEJEME A VĚŘÍME, ŽE TO BUDE PŘÍKLAD I PRO OSTATNÍ JUDISTY ODDÍLU N62 .

PODĚKOVÁNÍ

16.12.2018 11:53

VEDENÍ ODDÍLU JUDO N62 KLADNO DĚKUJE VŠEM NAŠIM ZÁVODNÍKŮM, KTEŘÍ V PRŮBĚHU SEZONY 2018 DOSAHOVALI VÝBORNÝCH SPORTOVNÍCH VÝSLEDKŮ A VZORNĚ REPREZENTOVALI SVŮJ MATEŘSKÝ ODDÍL N62 KLADNO.

POLABSKÁ LIGA - VÁNOČNÍ TURNAJ

16.12.2018 11:41

V sobotu 15. prosince se v Kolíně konal Vánoční turnaj, kterého se z našeho oddílu zúčastnili dva závodníci. Na 1. místě se umístil Plocar Jonáš a 3. místo vybojoval Louček Martin.

VIZ FOTOGALERIE

OBĚMA NAŠIM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME.

VÁNOČNÍ TURNAJ BLOVICE

16.12.2018 11:27

V sobotu 15. prosince pořádal Sportovní klub juda při DDM Blovice Vánoční turnaj. Na tomto turnaji vybojovali závodníci našeho oddílu tato umístění:

2. místo  -  Vlasák Tomáš, Rojek Tobiáš, Němeček Šimon

3. místo  -  Balcarová Ludmila, Javůrek Jonáš, Němeček Matouš

5. místo  -  Bena Matyáš

Cibík Pavel startoval ve dvou váhových kategoriích. Ve váze do 42 kg obsadil 1. místo a ve váze do 46 kg byl bronzový.

VŠEM NAŠIM ÚSPEŠNÝM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

10.12.2018 21:48

Ve čtvrtek 6. prosince uspořádal oddíl pro svoje členy v doprovodu rodičů již tradiční mikulášskou nadílku, kterou zahájili nejmladší judisté oddílu svojí ukázkou. Na tomto setkání byli oceněni nejúspěšnější závodníci oddílu a další památečním diplomem o složení zkoušky technické vyspělosti. Dále byla vyhodnocena celoroční soutěž bratrských dvojic, kterou vyhráli bratři Adam Rus a Vojtěch Rus, na druhém místě se umístili bratři Jakub Darsa a Filip Darsa, třetí místo obsadili Šimon Němeček a Matouš Němeček a čtvrté místo Pavel Fryjauf a Jiří Fryjauf.

Novinkou pro nejúspěšnější závodníky sezony bylo udělení čestného titulu "SAMURAJ 1. STUPNĚ" za 10 a více zlatých medailí, "SAMURAJ 2. stupně" za 9 zlatých medailí a "SAMURAJ 3. stupně" za 8 zlatých medailí získaných v soutěžní sezoně 2018. 1. stupeň získali Durecová Anna a Rus Vojtěch, 3. stupeň Balcarová Ludmila.

TURNAJ O POHÁR MĚSTA BEROUNA

10.12.2018 21:26

V neděli 9. prosince se judisté oddílu N62 zúčastnili Turnaje v Berouně a vybojovali tato umístění:

10.12.2018 21:20

V sobotu 8. prosince se zúčastnili Vánočního turnaje v Chomutově naši judisté Jonáš Vondráček a Tomáš Vlasák. Oba dva vybojovali stříbrné medaile.

JONÁŠOVI I TOMÁŠOVI BLAHOPŘEJEME.

PODZIMNÍ TURNAJ 2018 - DĚČÍN

25.11.2018 09:14

V sobotu 24. listopadu pořádal oddíl Judo Děčín "PODZIMNÍ TURNAJ 2018" na kterém  judisté našeho oddílu vybojovali tato umístění:

1. místo  - Louček Martin

2. místo  - Němeček Šimon

3. místo  - Štěpánek Karel

5. místo  - Němeček Matouš

DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠEHO ODDÍLU A BLAHOPŘEJEME.

POLABSKÁ LIGA ŽACTVA V JUDU - 31. ročník - 5. kolo

18.11.2018 15:06

Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav pořádal v sobotu 17. listopadu Polabskou ligu žactva. Z oddílu judo N62 Kladno startovali 3 závodníci s těmito výsledky: