SPOLUPRÁCE NAŠEHO ODDÍLU SE SPORTOVNÍMI AREÁLY MĚSTA KLADNA

22.02.2017 17:30

Spolupráce oddílu judo Kladno N62 z.s. s organizací Sportovní areály města Kladna má již dlouholetou tradici. Judisté pro účástníky turnusů Léta kladenských dětí, které probíhají každý rok v letních měsících červenec - srpen a o jarních prázdninách pořádají ukázkové tréninky a různé hry. Na těchto trénincích si děti mohou vyzkoušet svoje pohybové schopnosti a některé techniky juda (viz fotogalerie). Tyto ukázky jsou u dětí velmi oblíbené a vždy se jich zúčastní v průměru 50 - 70 dětí. Je to nejenom dobrá propagace juda, ale i možnost dokázat si v případě účastníků co jsem schopen se naučit. Již v minulosti se někteří absolventi těchto ukázkových tréninků přihlásili do našeho oddílu judo a dnes mají velmi dobré sportovní výsledky.