VII. ROČNÍK TURNAJE O POHÁR MĚSTA ČESKÉ LÍPY a MEZIODDÍLOVÝ TURNAJ NERATOVICE

07.04.2019 18:51

V sobotu 6. dubna se v České Lípě konal VII. ročník turnaje o pohár města. Za náš oddíl startovali 3 závodníci. Durecová Anna, Kříž Michal a Němeček Matouš vybojovali zlatou medaili a Balcarová Ludmila medaili stříbrnou. (VIZ FOTOGALERIE)

Dále se naši závodníci zúčastnili mezioddílového turnaje v Neratovicích, kterého se zúčastnilo celkem 250 závodníků. Ve svých váhových a věkových kategoriích judisté našeho oddílu vybojovali tato umístění:

1. místo  -  Darsa Jakub, Rus Adam, Rus Vojtěch, Sojka Matouš, 

                   Hlaváč Petr, Štěpánek Karel

2. místo  -  Machač Marek, Bartušek Tomáš

3. místo  -  Jenšovský Jan, Vlasák Tomáš, Stínka Jan

4. místo  -  Švec Jan, Bartoš Matěj

(VIZ FOTOGALERIE)

VŠEM NAŠIM ÚSPĚŠNÝM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ODDÍLU N62 KLADNO.