VELKÁ CENA LITOMĚŘIC A POLABSKÁ LIGA VELIM

10.02.2019 18:54

V sobotu 9. února se v Litoměřicích konala "Velká cena" a ve Velimi "Memoriál Karla Strnada". Na obou soutěžích startovali závodníci našeho oddílu. Někteří z nich měli svůj první start ve vyšší věkové kategorii a vyrovnávali se se závodníky mnohdy o dva roky staršími.

V Litoměřicích byl z našich závodníků nejúspěšnější ve své váhové kategorii Matouš Němeček (viz fotogalerie), který vybojoval bronzovou medaili. Další pěkné umístění prvním rokem ve vyšší věkové kategorii dosáhl Jonáš Javůrek, který obsadil ve své váhové kategorii 5. místo.

Na Memoriálu Karla Strnada ve Velimi vybojovali pěkné umístění bratři Vojtěch Rus a Adam Rus. Vojtěch, který je také prvním rokem ve vyšší věkové kategorii, vybojoval zlatou a Adam stříbrnou medaili (viz fotogalerie).

VŠEM ÚSPĚŠNÝM ZÁVODNÍKŮM BLAHOPŘEJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI NAŠEHO ODDÍLU.