MČR Jablonec n.N.

10.11.2013 14:28

V sobotu 9.11. se konalo v Jablonci n.N. MČR jednotlivců dorostenek a dorostenců. Za náš oddíl startovali 4 závodníci  (3 dorostenky a 1 dorostenec). Nejlepšího úspěchu ve váze do 63 kg dosáhla Kateřina Hadravová (viz fotogalerie), která získala bronzovou medaili.  V kategorii do 52 kg získala čtvrté místo Kateřina Pitáková, ke které se sportovní štěstí otočilo zády, protože třetí místo jí uteklo díky horšímu skore, které bylo 270:250 bodů pro soupeřku. Přesto jí ale patří pochvala pro velkou bojovnost. V kategorii do 57 kg startovala Romana Landová, která se nevyrovnala se svým startem ve vyšší váhové kategorii než ve které startuje a nepostoupila z prvního kola. Jediný dorostenec z našeho oddílu na této soutěži Daniel Stránský předčasně ukončil soutěž pro zranění.