ČESKÝ POHÁR - MEZINÁRODNÍ VELKÁ CENA CHOMUTOVA

11.06.2017 20:08

V sobotu 10. června se v Chomutově uskutečnil Český pohár - Mezinárodní Velká cena kategorií U15 a U18. Této soutěže se z našeho oddílu zúčastnila minivýprava 5ti závodníků. Ve svých váhových a věkových kategoriích vybojovali:

1. místo  -  Hadravová Kristýna

2. místo  -  Pokorná Natálie, Cibík Pavel

3. místo  -  Dembinná Klára, Bareš Pavel

Za pozornost stojí i to, že ze 73 hodnocených oddílů se naši závodníci jako družstvo při součtu medailových umístění umístili na krásném 7. místě.

V neděli 11. června pokračovala soutěž Mezinárodní Velkou cenou kategorií U13. Této soutěže se z našeho oddílu zúčastnil pouze Darsa Filip. Ve své váhové kategorii z 8 účastníků vybojoval bronzovou medaili.

Blahopřejeme k pěkným výsledkům a vzorné reprezentaci oddílu všem zúčastněným závodníkům.

(viz fotogalerie)