ČESKÝ POHÁR JABLONEC n. N.

19.03.2018 19:45

Ve dnech 17. a 18. března se konal v Jablonci n.N. Český pohár judo. Tento turnaj byl velmi dobře obsazen výbornými závodníky z osmi států v celkovém počtu 1200 závodníků.

Závodníci našeho oddílu vybojovali tato umístění.

V kategorii mladších žáků bojoval o bronzovou medaili Darsa Filip, ale těsně prohrál a získal tak 5. místo. 

V kategorii starších žáků vybojoval ze 34 závodníků ve své váhové kategorii Plocar Jonáš pěkné 7. místo. Jonáš startoval ještě v kategorii dorostu a zde bojoval o bronzovou medaili. Prohrál na techniku žime-waza a získal tak 5. místo. V této kategorii podal velmi dobrý výkon.

Hadravová Kristýna (viz fotogalerie) a Dembinná Klára (viz fotogalerie) byly ve svých věkových a váhových kategoriích úspěšnější než chlapci z našeho oddílu. Obě jmenované vybojovaly stříbrnou medaili.

Zejména Kristýna podala velmi dobrý výkon. V této váhové kategorii startovalo celkem 20 závodnic.

Děkujeme za pěkné výsledky a vzornou reprezentavi našeho oddílu.