CHOMUTOV - ČESKÝ POHÁR, MČR, MEMORIÁL H.TAUDA

16.06.2014 19:52

V sobotu 7. června se zúčastnilo 8 závodníků našeho oddílu Českého poháru v Chomutově (bodovací soutěž pro postup na MČR). Nejlepšího umístění dosáhl v kategorii mladších žáků Pavel Bareš (viz fotogalerie), který vybojoval třetí místo. Další bronz získali tito naši závodníci: v kategorii starších žákyň Klára Dembinná a v kategorii dorostenců Daniel Stránský (viz fotogalerie). Pěkné umístění v kategorii starších žákyň ještě získala Natálie Pokorná a sice 5. místo. Ostatní závodníci nebodovali.


V neděli 8. června pokračovaly v Chomutově soutěže MČR juniorů a juniorek a Pohár Helmuta Tauda kategorií mláďat. Za náš oddíl startovali na MČR junirorů Radek Voňavka, Jan Jeništa a Kateřina Anderlová. Radek Voňavka (viz fotogalerie) vybojoval druhé místo, kdy půl minuty před koncem zápasu ještě nad soupeřem vedl a po své chybě umožnil soupeři bodovat. Všechny své ostatní zápasy vyhrál před časovým limitem. Jan Jeništa si vybral smolný den, kdy své zápasy těsně prohrál. V kategorii juniorek velmi pěkného výsledku dosáhla Kateřina Anderlová (viz fotogalerie), která po zranění a tréninkovém výpadku vybojovala třetí místo.


Memoriálu Helmuta Tauda se zúčastnili 3 naši závodníci. Všichni se umístili na medailových místech. Sojka Matouš - 1.místo (viz fotogalerie), Cibík Pavel - 1. místo (viz fotogalerie), Darsa Filip  2. místo (viz fotogalerie).


Všem závodníkům, kteří se za náš oddíl zúčastnili těchto závodů,  B L A H O P Ř E J E M E  za vzornou reprezentaci.