10. ROČNÍK BEROUNSKÉHO TURNAJE

03.12.2017 15:42

"BEROUNSKÝ MASAKR"

V sobotu 2. prosince pořádal oddíl judo Beroun již 10. ročník Berounského turnaje o putovní pohár města Berouna. Za náš oddíl startovalo celkem 14 závodníků a všichni vybojovali medaile.

1. místo  -  Hadravová Kristýna, Bareš Pavel, Cibík Pavel,

Vondráček Jonáš, Bačina Michael, Němeček Šimon,

Němeček Matouš, Fryjauf Pavel, Dandar Vojtěch,

Bonczkovský Jan

3. místo  -  Fryjauf Jiří, Plocar Jonáš, Durecová Anna, Kynclová Hana

K završení výborných výsledků našich závodníků chybělo vítězství v soutěži o putovní pohár města Berouna. V hodnocení výsledků pětičlenných družstev jsme o 1. místo soupeřili s oddílem Judo Kralupy n.Vlt.

První kritérium, které určovalo umístění družstva, byl počet vítězství nominovaných závodníků v dané váhové kategorii. Ten jsme měli stejný jako Kralupy. Další kritérium počet vyhraných zápasů byl stejný ale rozhodlo třetí kritérium součet skutečné váhy nominovaných závodníků, ve které rozhodoval nižší váhový limit. Tady jsme byli o několi kilogramů těžší a pohár tak získalo družstvo Kralup.